Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hétben lépek kedden! Volt...

18. hétben lépek kedden! Volt idő mikor ugy éreztem mintha buborékok mozogtak volna a pocimban! Kb 1 hete pici rugást! és azota semmi! Ez természetes? Mikor lehet először érezni a babát rendesen? Szokott fájni a hasa pocija másnak is? Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Én akkoriban este teljesen csendben lefeküdtem és éreztem a babámat ahogy "rebeg" de csakis teljesen mozdulatlanul és csendben:-)

Már 7 hónapos:-))

2010. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

nem! Kell fel!kiáltó! jelet tenni! Mindig mert rohadt! Zavaró! Attól nem tűnsz okosabbnak....

azt meg hogy van-e baj mondja meg az orvos, itt senki sem jós. Menj orvoshoz ha fáj valamid.

2010. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az utolsonak irom!LEHETNE PICIT RENDESEBB!KÖSZI
2010. nov. 7. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez ilyenkor természetes. Ha még csak most kezded érezni, nem kell minden nap. De ha már rendszeresen érzed és néha sokáig nem, az sem gond, nagyon elalszik. Még rengeteg helye van mozogni. A héten voltunk uh-n, egész végig kapálózott, forgott, a hátáról a hasára fordult, én semmit sem éreztem belőle. :)

19+4 hetes kismami

2010. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

húúúú!

Második nagyon nem lehet megelégedve az életével:-(Sajnállak!

2010. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11:40-es!

Csak nyomatékosítani szerette volna a vele történt dolgokat. :)

2010. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még bőven van helye mozogni a pocakodban, nem kell mindig érezned. Nemsokára majd inkább azon leszel, hogy miért nem viszi már arrébb a kezét, lábát stb. mondjuk a bordádtól, mert már úgy nyom, vagy mozogjon már, mert rajta ül a hólyagodon. :)

Nyugi, minden rendben van!

2010. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
11:40-eshez!valaki családszerető!valaki állatszerető!-))
2010. nov. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!