Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes lehet, hogy a...

Természetes lehet, hogy a baba szinte minden órában czuklik? Utalhat ez valami problémára, esetleg későbbi refluxra vagy valami másra?

Figyelt kérdés
34. hetes vagyok, és rengeteget csuklik a babám, óránként minimum egyszer érzem, de van, hogy 20 percenként. Második terhességem, az első babaánál ennyire nem volt gyakori a csuklás.
2011. nov. 23. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális.
2011. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem annyit mondott erre az ultrahangos ugyanis akkor is épp csuklott mikozben nézegette a lányomat hogy

mohó egy bébi :)


semmi baj nincsen, nincs két egyforma baba mint ahogy nincs két egyforma terhesség :)

2011. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!

én is második babával most 37. hétben és nekem is rengeteget csuklik már elég régóta! van hogy 25-30 percig tart egy -egy ilyen csuklási "roham" :) fiammal ilyen nem volt, de nekem mondták hogy ez normális... :)

2011. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-))))
2011. nov. 23. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 32. héttől rengeteget csuklott, most 2 hetes és nincs olyan nap,hogy ne jöjjön rá.
2011. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én már a 26. héttől érzem és naponta legalább 5ször. 31hkm
2011. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is! Én sokkal-sokkal többször érzem a csuklást mint napi 5, ezért érdekelt mások tapasztalata is. Ha ez a torkosságát jelzi, azt nem bánom, maradjon meg a jó szokása. :-)
2011. nov. 24. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok kedves kérdező. Nálunk is van, hogy többet is csuklik, mint napi 5. Ezt csak úgy általánosságban írtam. Van, hogy hajnalban megébredek és csuklik:-) Meg minden reggel alapból úgy kel, hogy csuklik, hogy egyem a kis pofikáját. :-) Mi is azon nevetünk párommal, hogy kis csuklóbajnok a kis hercegnőnk. Minden esetre teljesen normális, fejlesztik a kis tüdejüket.
2011. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2011. nov. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!