Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt nektek is...

A terhesség alatt nektek is voltak erős félelmeitek, szorongásaitok? Hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés

Bár nekem tavaly volt egy közép idős vetélésem és már van két gyerekem, én mostanában annyit szorongok, hogy már nagyon zavar. Igazából oka nincs, csak félek és várom ,hogy végre megszülessen a baba, ami még messze van. Az orvosom szerint a terhesség alatt amúgy is vannak szorongások, de ennyire?

Szívesen meghallgatnám, ha ezzel kapcsolatban van történeted!


2010. nov. 9. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a kisfiam után négy évvel volt egy vetélésem 7 hetes voltam, azóta eltelt két év és most 37 hetes terhes vagyok, de eléggé féltem minden kis görcsöléstől, az elején még vérezgettem is. De szerencsére már eljutottam idáig lassan szülhetek is. Megpróbáltam vigyázni magamra de a másik gyerek... mellett nem igazán lehet pihengetni.

Ne félj nem lesz semmi baj, én azzal nyugtattam magam, hogy az a babám amelyik elment nem lett volna egészséges és így volt jobb neki. Próbálj pozitívan gondolkodni és meglátod nem lesz semmi baj!

2010. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első koraszülés volt. Nem kívánom senkinek azt az időszakot,mikor bent volt a Picikénk a koraszülött osztályon. Embert...anyát..apát,és persze családot próbáló időszak ez. Aki átélte,tudja miről beszélek. Mikor terhes lettem a másodikkal,végig paráztam a 9!! :) hónapot! Vele végig tudtam csinálni.Bár,nehéz volt,de sikerült bent tartani!Most belevágtunk,és csak lesz 3, babánk. Szintén aggódok...félek..rettegek. Próbálom mindig elhessegetni a rossz emlékeket,és arra gondolni,megcsináltam a fiamnál is,most miért ne sikerülne??? :) Pozitív gondolatok...arra próbálok gondolni,mi van a szülés után!Némileg ez segít. De sokszor befordulok...és akkor megint kezdhetem az öngyógyítást elölről. Nagyon jó egészséget kívánok Nektek,és minden jót! :)

2010. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!