Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesség erős görcsök...

8 hetes terhesség erős görcsökkel, vérzéssel azonnal kórház?

Figyelt kérdés
Ismerőssel történt ez, ő sírva elkönyvelte, hogy akkor elment. A csajszi 39 éves egyébként, szóval lehettek problémák. ja és másnap bement dolgozni, h majd du elmegy dokihoz. Ilyen esetben én azonnal ügyeletre mentem volna, szerintem van egy pici esély még valamit tenni. Rosszul tudom, már ilyenkor vége? nem veszélyes így "mászkálni"?
2011. jan. 27. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem feltétlenül ment el a baba, de ilyen esetben haladéktalanul ügyelet, lehet, hogy meg lehet még menteni a babát.
2011. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
állítólag elég intenzív volt, de én is azt hallottam, h még lehet valami gyógyit szedni és onnantól teljes nyugi.....sajnálom szegényt, de nem értem miért mondott le ilyen "könnyen" a babáról
2011. jan. 27. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nem értem a nőt!!!


Azonnal orvoshoz kellett volna mennie...és jó lenne rábeszélni hogy elmenjen! Lehet ha kap gyógyszert akkor minden rendeződik, nem feltétlen ment el a baba, bár a vérzés erre utal...más ha csak barnázna.....de ettől még egyből orvoshoz kellett vna mennie !

2011. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A babán valószínűleg nem segíthettek volna, de az ismerősöd járhatott volna sokkal rosszabbul is, pl. erős vérzés miatt ájulás, mire megtalálják, kivézik, meghal.
2011. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, nagyon furcsa nekem is, tanult, okos nő, régóta készül a babára, most végre összejött, de a pasinak is van két gyereke, ő is mondhatta volna neki
2011. jan. 27. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem értem a 30-as évei végén járó nőket!


Végre összejön és amikor meg baj van, nem megy dokihoz? Lehet ez volt az utolsó lehetősége!


én még csak 25 vagyok, de egy pici vérzés volt házasélet után, de rohatam az ügyeletre!

2011. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen véreztem...Egyből hívtam a dokim, aki sajna nem volt a városban (vasárnap volt) azt mondta ha elmúlik vagy legalább nem erősödik akkor reggel vár, ha igen menjünk be az ügyeletre!És nyugtatgatott, ha nem erősödik akkor van remény!

Én gyógyszert kaptam volt petezsák és egy nagy hematóma!12 hetes koromig kellett utrogestánt szednem és feküdnöm, nem emelnie, nem nagyon mozogni...7 hetesen már nem volt hematóma, de folytatni kellett a kezelést!

14 hós a babám!Bár a terhesség alatt végig veszályeztetett voltam a 31. héttől duplán szülés beintulása és onnantól koraszülés veszélye és nyitott méhszáj miatt!

De a kiírt előtt született 3 nappal a lányom!Szóval meg lehet menteni csak oda kell figyelni, és a saját érdekében mindenképp osvoshoz kell fordulni, mert nagy baj is lehet!Elhal a magzat, de nem távozik a vézéssel...Nem karom ijesztgetni, de így is menjen orvoshoz!

2011. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
gondolom valamiféle önvédelem volt, az a homokba dugom a fejem kategória.....olyan ismerős ismerőse, közvetlenül viszonylag ritkán beszélünk. Most állítólag menstruál, beindul az ilyen gyorsan? közvetlen a baba elvesztése után másnap már megjön ennyi idős terhességnél?
2011. jan. 27. 14:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy egyik nap elmegy a baba, másnap meg megjön..... spontán vetélés vérzéssel. Amúgy is meg kell nézetnie magát, ha tényleg elment a baba, akkor teljesen kiürült-e, ilyenkor eü. küretet is csinálnak...

Amúgy egy ismerősöm 2 nap után ment be a kórházba, úgy, hogy darabosan vérzett, mindenki azt hitte elvetélt, de a babának semmi baja nem volt, viszont a lepénynél lett egy vérömleny.

2011. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ma kapok róla infót, én azért nagyon remélem hogyha egészséges az a picur maradjon meg.....majd megírom, h mi történt, azért drukkoljatok neki, nagyon megérdemli azt a babát és egyébként biztos vagyok benne h jó anya lesz, csak volt egy kis rövidzárlat!
2011. jan. 27. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!