Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok a véleményeteket?

Elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Megkaptam az AFP eredményemet ami 0,84 MoM.Az orvosom szerint ez jó.Mennem kellett a genetikai tanácsadásra a korom miatt(35)ott ráírták a kartonomra, hogy alacsony AFP, jó innen mentem az UH-ra, ahol lecsesztek, hogy korán lett levéve az AFP-hez a vér mert én 17+3 vagyok a baba pedig 16+4 ja és valamivel több a magzatvíz. Jó innen visszamenetem a tanácsadóba ahol felajánlották a magzatvízvétel lehetőségét amivel nem éltem.Lehet hogy én vagyok a hülye de eredmény vagy jó vagy nem jó.
2010. nov. 30. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán annyi a "csavar", hogy az orvosod azért mondta, hogy "jó" az eredményed, mert tudja, hogy az AFP eredménynek nincs jelentősége, mert 50-50%-os a biztonsága.

A genetikán meg a referenciatartományra hivatkoztak, ami szerint alacsony az érték...


A helyedben én ugyanígy jártam volna el!

Jó babavárást!

2010. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És a 12.heti tarkóredő eredménye mi volt egyébként?

Nekem is 0,8 lett az afp, amire azt mondták, hogy pont az alsó határon van, de ne törődjek vele.

A kombinált teszt és a tarkóredő eredményeim jók lettek.

Én biztos ami biztos elmentem a 20.hétig kétszer is 4D-re (azt hiszem 16.és 19.héten), hogy ott is jobban nézzék meg a babámat, hogy biztosan egészséges legyen.

Esetleg ha kételkedsz, menj el 4D-re te is.

2010. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az afp egy elavult vizsgálat,amit már az osvosok sem értenek,hogy miért csinálnak.Valószínüleg az orvosod is tisztában van ezzel,ezért is nem riogatott.Tartkóredő mennyi lett,12.heti genetikai eredmény jó?Szerintem nincs okod aggódni.Boldog babavárást!
2010. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt levették az afp-t a doki már mondta hogy pozitiv lesz a korom miatt(én is 35 voltam).Pozitiv is lett,küldtek a genetikára,18 hetes uhra,ott minden rendben volt,még a magzatviz vételt sem ajánlották fel.A18 hetes uh a döntő.Amúgy én is ajánlom a 4d ultrahangot.Szerintem nálad is a korod miatt lehet a pozitiv.
2010. dec. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!