Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném a véleményeteket...

H.Orsolya kérdése:

Szeretném a véleményeteket erről a babakocsiról. (? )

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 1. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagy és nehéz.csak a váz sem lehet egy kis darab.De ha nem kell emelgeted, illetve az útviszonyok megkívánják a nagy kerekeket és nagy a kocsitok csom.tartója akkor jó:)

Azért legalább hasonlót nézz meg élőben.

Ja é azt kalkuláld bele, hogy a sport részt nem lehet a vázzal együtt összecsukni, és kb úgy kell betenni a kocsiba, ahogy látod a képen.Nem lehet kisebbre csukni, max a háttámlát tudod hátra dönteni.

2011. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég keveset írnak róla. Az ár az nem rossz, sőt inkább jó.

Nekem is az jutott eszembe, h vajon mennyi lehet a súlya, mert sokszor írják, h ultra könnyű váz és végére kiderül, h tizen pár kiló. A miénk mindenestül 7,5kg. Ha nem is kell emelgetned egy könnyebb kocsit tolni is jobb. Szerintem keress még rá máshol is , hátha találsz róla valahol több infót is vagy ha van rá mód nézd meg élőben.

2011. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Barátnőmnek ilyen volt, és 1 hós volt a kocsi, amikor sorban kihullottak a kerekei.Egyébként tényleg nehéz, és nagy, nem stabil.Ilyet vett helyette, kicsit több árban, de maximálisan meg van Vele elégedve.Linkelem:

[link]

Lehet, hogy van ennél olcsóbban is ilyen, rá kellene keresni.Én csak a milyensége miatt linkeltem egy képet:)

2011. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sya múlt hét péntekig nagyon nagy gond volt nálunk is milyen lett megnéztem vagy 10félét közte ezt is nagyon nagyra csukodik kell hozzá csomag tartó:(nehéz is szerintem és garancia egy év de neked kell vinni asszem budaörsön van ennek a szervize vagy sopron hulladéknak tartja az eladója ha nem megfelelöen használod rendes utakon kerék hibás lesz pár boltot bejárva tapasztalok szerzésével nagyon sok helyen ezt ajánlották igaz drágább de sokkal megbizhatobb ök szálitják szervizbe ha kell de nem sürün visznek vissza több bolt is mondta kicsire csukodik anyos ülésnél is elfér nagyon könnyü tömeg közlekedés is megy vele [link]
2011. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én megvenném,nekem tetszik,bár én nagyon összecsukva nem nagyon használnám!Attól függ neked mi a lényeg!!

Utolsó az a babakocsi szerintem nem valami jó,mert egy kézzel nehéz tolni!

2011. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a válaszokat. :)

Van még egy kérdésem fenn az oldalon, ami két másik, de hasonló babakocsiról szól.


Esetleg kommentálnátok azt is, ha még nem tettétek?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Köszönöm

2011. nov. 1. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:
sya az anmar hilux lett volna nekünk is ha nem lenne nagy összecsukva rosszat nem halottam róla szervize is van
2011. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor vedd meg, ha:

- a kocsitok csomagtartója akkora, hogy belefér a váz, az ülés plusz még egyéb cuccok

- soha, de soha nem kell megemelned

-nagyon rosszak az útviszonyok

- nem akarod állandóan összecsukni-kinyitni


Én is néztem ilyesmi babakocsikat, élőben is kipróbáltam őket, és nem tetszettek. :S Macerás kezelni őket, nehezek, nehezen irányíthatóak.

Szóval nem igazán ajánlom. A Cam, mait valamelyik válaszoló linkelt, az klassz babakocsi, nekünk hasonló van (Peg Perego Pliko P3, használtan vettük), és nagyon szeretjük, egy ismerősömnek Cam van, eddig csak dicsérte. Ja, és soha nem volt baj, hogy nem "egybe-tolókaros", nem nagyon akartam egy kézzel tolni, ha mégis, akkor se volt gond, mert elég könnyű babakocsi.

Én a helyedben néznék inkább használt, de könnyebb, egyszerűbben kezelhető, kisebb babakocsit.

(Megnéztem a másik kérdésedet is, oda nem írtam, mert csak ugyanazt írnám, mint amit ide.)

2011. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, első válaszoló vagyok

Megnéztem a másik linked, és őszintén szólva én lebeszélnélek ezekről a kocsikról....Azt, amit a pelinkán baba boltba árulnak láttam élőben, hááát nekem nagyon nem jött be.Nagyon angy a váz, összecsukva is!Nehéz!NAgyon macerás rátenni a részeket,különösen a sport részt.Ja és amit már korábban is írtam, a sport rész marha nagy, nem lehet kicsire csukni, nem tudom milyen kocsitok van, de elég nagy csomagtartó kell hozzá.

Nem tudom milyenek az útviszonyok, de ha nagyon rosszak, én inkább vennék egy hagyományosat(amit már linkeltek, aminek ne lehet a részeit külön rátenni)és esetleg vennék egy olyan hozdozót, amihez lehet kapni egy kerekes vázat, ezt tudnád használni, ha mentek boltba, vagy akárhova kocsival.

Viszont, ha nem olyan agyon vészesek az utak, akkor ajánlanám a peg perego pliko3-at vagy switch-et, de használtan, mert nagyon drágák.

Ha újat szeretnél, akkor nézd meg ezt:

[link]

Nem drága, külön rátehetőek a részek, és ami fontos, hogy a sport rész együtt csukódik a vázzal,így könnyen elfér a kocsi csom.tartójában.

Remélem tudtam segíteni.

2011. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen, megnézegetem mindegyiket, és átgondolom alaposan a választást.
2011. nov. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!