Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent: a Douglasban...

Mit jelent: a Douglasban 55x57mm-es ov. cysta? 8. hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, ne aggódjak.El fog múlni?
2009. jan. 9. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is hasonló volt, és a 12. heti ultrahangon már nem találták, manócska lerúgta :) vagy felszívódott:D

Nyugi tényleg nincs vele gond, akkor se ha nem múlik el.


Boldog Pocakosodást!


39 hetes hóember :P

2009. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hol a cysta??Nekem is volt de petefészkem mellett terhesség alatt alakult ki, hasonló nagy mint neked, mondta h elmúlik,de nem múlt, 27 hónapos a kisfiam, de amúgy semmi baja vele...
2009. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!További jó babavárást!Puszi

2009. jan. 10. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is azt mondták cisztám van és majdnem leszívták. Szerencsére konzultáltak az orvosok és nem engedték a 12. hétig. Kiderült hogy nem ciszta volt hanem sárgatest és ha azt leszívták volna akkor biztosan elvesztem a babámat mivel az védte az én kicsikémet. Sajnos ilyen is megeshet mert az ultrahangon csak azt látják hogy folyadékkal van tele egy hólyagocska igy előfordulhat hogy eltévesztik. Remélem nálad nem lesz így.

37 heteske

2009. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!