Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimális folyadék a Douglasba...

Minimális folyadék a Douglasban 4 hetesen rosszat jelent? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az Uh-s azt mondta, hogy ez nem feltétlenül jelent rosszat, de ezzel nem nyugtatott meg. Nagyon aggódok.
2010. júl. 5. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, nekem is volt 4-5 hetesen. Ne aggódj, nem utal semmi rosszra.
2010. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 4 hetesen még nem lehet 100%-ra kizárni a méhen kívüli terhességet (akkor lehet, ha a méh üregében látszik a petezsák és benne az embriocsomó). A szabad hasűri folyadék lehet a méhen kívüli terhesség egyik jele. De más is okozhat folyadékot a Douglasban (ezért mondta, hogy nem feltétlenül!). És csak minimális! Ne kezdj el idegeskedni! Ha legközelebb mész biztos látni fognak mindent!
2010. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
4 hetes terhességet még meg sem lehet állapítani.
2010. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, és ez, illetve a nyálka vastagsága erősítette meg a terhességemet! (Nyilván a pozitív terhességi teszten kívül). Ugyan is ilyen fiatal terhességnél még petezsák sem látszik!

Nyugi, még simán lehet baba! :))))

Kívánom az legyen! :D

26 hetes km.

2010. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma voltam én is először első uh-on, szintén megállapítottak számszerűen 20-30 ml-nyi folyadékot a Douglas-ban, s ráadásul még a petezsákot sem látták a méhüregben.

Mivel volt egy képlet az egyik petefészek mellett, mégjobban megijedtem.

HCG szintet néztek, amit majd megismétlünk a jövőhéten.

(nem bírom ki addig!)


A folyadék egy nemrég megrepedt tüsző egyik jele (is!) lehet.


Az említett paraméterek mellett, nekem valószínűbb a méhen kívüli, mintha csupán annyit írnak, hogy van folyadék.


Nekem sokszor volt terhesség nélkül is és volt rendes terhesség első uh-ja alatt is. Nem tudnak mást, mint figyelni, várni és panasz esetén berendelni.

2010. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért! Kedves Utolsó! Remélem visszanézel. :) Mi lett veled? volt babád, vagy méhen kívüli? Nagyon félek, mert ez az én leletem is, semmit nem látnak, csak 7 mm-es endometriumot, és a douglasban közepes mennyiségű folyadékot. és nagyon félő, hogy méhen kívülim van, kedden kell visszamennem, addig megzöldülök... :(
2011. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B.H.Orsi válasza:
Kérdező és utolsó! Mi lett Veletek? Én is ebben a cipőben járok, péntek délután van,hétfőig megbolondulok.
2017. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!