Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabálytalan petezsák minden...

Szabálytalan petezsák minden esetben vetéléssel végződik?

Figyelt kérdés
Hétfőn este voltam ultrahangon. 4-5 hetes terhességet állapítottak meg 3mm-es petezsákkal. Ma (PÉNTEKEN) 4 nappal később másik helyen 5 hetes terhesség 9mm-es petezsák, szabálytalan alakú, embrió nincs benne. Ha nem élő terhesség lenne akkor is nőne a petezsák?
2010. nov. 12. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem igen sajnálom. Én ugyanigy jártam számitásaim szerint már a 7. hétben jártam vagyis a baba 5 hetes lett volna de semmit se láttak.


Pár napra rá el is ment.

2010. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel még nagyon pici, sajnos bármi lehet. Bár az ultrahang minőségén is múlik, hogy mit lát a doki, úgyhogy ne add fel a reményt. Nekem pont fordítva volt, minden rendben, szabályos petezsák, aztán, bár a petezsák nőtt, nem volt baba. Remélem, hogy neked jól alakul.
2010. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szabálytalan petezsák volt 5 hetesen.8 hetesen látta a doki,hogy kettő pindur volt,és csak az egyik maradt meg.A másik már elkezdett felszívódni.Most vagyok a megmaradt picivel 23 hetes.
2010. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát... szerintem ne éld nagyon bele most magad a babába, de kívánom, hogy tévedjek.
2010. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen voltam először ultrahangon, ahol két petezsákot látott a doki. Az egyik szabályos volt, a másik elmosódott szélű és jóval kisebb, mint a másik. A doki azt mondta az egyik felszívódófélben van. Két héttel később mindketten ott voltak, szívhang is volt már mindkettőnél. Most 13 hetesek és nagyon szépen, egyformán fejlődnek.
2010. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem szabályos petezsákom volt a 8. hétig, de sajnos üres. Ugyanúgy nőtt, mintha lett volna benne baba. A 8. hét után lett szabálytalan, akkor kezdett összeesni.
2010. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 hetesen 2mm petezsák,szabályos

5 hetesen 6x10mm szabályos pzs

8 hetesen 10x20mm petezsák és ekkor is szabályos volt,de kongott az ürességtől.

Kívánom,hogy ne így járj!!

2010. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerdán voltam ellenőrzésen, 6 hetes voltam, 21mm petezsák 3mm-es szikhólyag és normál szívműködés!!:-))
2010. nov. 22. 08:14
 9/9 anonim ***** válasza:
ennek nagyon örülök, gratulálok :)
2010. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!