Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabálytalan ciklusnál mikorra...

Szabálytalan ciklusnál mikorra írnak ki?

Figyelt kérdés

Ha 2-3 hónapos ciklusokkal esem teherbe, akkor hogy határozzák meg a terhesség korát? gondolom nem az utolsó mensi első napjától számolnak...:)

Számít az, ha én hőgörbe alapján tudom biztosan az ovuláció idejét? Vagy ebben nem bíznak?


2011. febr. 28. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet máshol máshogy van de kelet mo-n úgy van hogy a genetikai uhn határozzák meg a pontos kort hét / nap és az alapján akkor -12. hét- számolják ki a szülést elöbb nem mondták meg.
2011. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi!
2011. febr. 28. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszertelen volt, szeptemberben volt utoljára mensim, aztán november végén pozitívat teszteltem. Tehát a mensi alapján akkor már olyan 3 hónapos terhesnek kellett volna lennem.

Mentem a nődokihoz, aki elküldött az első uh-ra, ahol kb-ra megmondták h 8 hetes terhes vagyok. Később, amikor mentem a 12 hetes uh-ra, visszarendeltek két hétre rá, mert még kicsi a baba, és az első uh-án elnézték a méreteit. Tehát aránylag pontosan a 12 hetes uh-án tudják megmondani, hogy mennyi idős kismami vagy. Pontos dátumot azóta sem tudok, hogy mikorra várható pontosan a szülés, de én aug. 4-re számoltam.

2011. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Én görbét vezetek, így tudom az időpontot. Remélem az uh-k is igazolják majd!

2011. febr. 28. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még szoptatás alatt, hosszú, elég össze-vissza 40-50 napos ciklus mellett estem teherbe.

Így a 12. heti, vagyis az első genetika UH-n mért adatok alapján határozták meg a pontos terhességi koromat és a szülés várható időponját. Ez elég pontosnak tűnik, mivel azóta papírforma szerint hozzuk az ehhez tartozó értékeket.

30 hetes km

2011. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gratulálok! Könnyű szülést!
2011. márc. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!