Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy vetélés után voltatok...

Egy vetélés után voltatok hormon vagy egyéb nem szokványos vizsgálatokon (pl. genetika), vagy csak a szokásos uh. , kontroll, és sikeres lett-e a köv. Terhesség?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2 vetélésem volt se az első és se a második után nem voltam semmilyen extra vizsgálaton,a 2. vetélés után 4 hónappal terhes lettem és már 1,5 éves a kislányom.
2010. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam semmilyen plusz vizsgálaton, vetélés után 1 évre estem teherbe újból, most itt szuszizik a 6,5 hós fiam a kiságyában.
2010. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vetélésem után nem küldtek semmilyen extra vizsgálatra. A második után kerestünk fel egy genetikai tanácsadást. Sajnos 5 vetélésen vagyok túl. Ezzel most nem akartalak ijesztgetni. Az utolsó után kerestük fel a Czeizel Endrét. Ő küldött el sokféle kivizsgálásra. Kezdve a genetikai vérvételtől, a kromoszomavizsgálatig.

Ő küldött el egy egyszerű vérvételre ahol megállapították, hogy a progeszteron szintemmel van probléma. Most úgy néz ki újból terhes vagyok. Bár az uh-on a doki még nem látott semmit. Van két pozitív terhességi tesztem.

2010. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 veteles utan, ebbol az elso pozi teszt utan siman megjott, az utobbi kettonel elhalt a baba az egyik 7ik het kornyeken a masik 8ik het kornyeken, az utobbi kettonek muvi befejezes lett a vege. en keresemre a masodik elhalalozas utan, kertem genetikai szovettant, varom az eredmenyt, marc 25en kontrol. Valszeg a progeszteron sizntemmel van a gond, teljes kivizsgalast csinaltatok itt, Austzraliaban es nyaron otthon is. Itt nem nagyon alkalmazzak az ultrogestan huvelykupot van olyan orvos aki nem is ismeri, szerencsere az enyem ismeri, de ha nem lehet itt kapni otthon betankolok belole. az orvosom itt egy injekcio kurat javasolt amit naponta kell belovelnem a hasi bor ala a pozi teszttol elegszen a terhesseg vegeig. Fel fogom CZeizel endret is ketresni. En a Mens mentisben kertem idopontot sokaktol hallottam jot feloluk. Remelem megtalajuk a problema okat es en is hamarosan es buszken irhatom h minden rendben a pocaklakommal. Tehat ha en nem kervenyezem akkor itt sem nagyon vizgsalnak de en rengeteget olvastam utana az elmult egy hetben. nem hagy nyugodni a dolog, es az sem h a termeszet akarta igy, mert ha egeszseges a baba de velem van a gond??? akkor az egesz genetika meg termeszetes kivalasztodas megdolt.Szerintem kerj teljes kivizsgalast.
2013. márc. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, nagyon kedves tőled, de biztos észrevetted, hogy elég régen írtam a kérdést. Azóta sok minden történt. 2011 feb. közepén sajnos megint nem sikerült a köv. terhességem, ugyanis missed ab. lett. Az első vetélés után 3 hónappal estem teherbe. A februári missed ab után sem adtuk fel 4 hónap múlva ismét terhes lettem, és szerencsére az a baba megmaradt, de vérezgettem és feküdtem a 13. hétig, kórházban is voltam. A kislány már 1 éves lesz a jövő héten! Kitartás neked is, szorítok neked, és sokat fogok rád gondolni erősen koncentrálva arra, hogy sikeres, boldog terhességed legyen!Ezt komolyan mondom, mert átérzem a kétségbeesésed, de látod sikerülhet! Puszi
2013. márc. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!