Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak akkor van rendben a...

Csak akkor van rendben a magzat, ha az anyuka hány is?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam. Viszont nekem eddig még csak hányingerem van és szerdán leszek 7 hetes.
2010. nov. 15. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ össze a kettő. Én csak kétszer hánytam, de azok is iszonyat fejfájással kezdődtek.
2010. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszer sem hánytam egyik terhességem alatt sem, még csak hányingerem sem volt, és minden rendben volt.
2010. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
marhaság...
2010. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Marhaságnak nem marhaság, csak egy egyszerű kutatási eredmény, hogy azok a kismamák, akik hányingerrel, hányással küzdenek, ritkábban vetélnek el (Czeizel Endre Pl.).

De ez nem jelenti azt, hogy aki teljesen jól van, az elvetél!

2010. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En vegig hanyinert ereztem terhesseg alatt, de csak egyszer hanytam.

Anyukam 3 terhessege alatt 1zer volt rosszul, de akkor sem hanyt.


Koszonjuk szepem jol vagyunk :)

Ezen nem kell eggodni.Inkabb orulj, hogy ilyen mazlid van :)

Jo egeszseget kivanok.

2010. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Két babám van, egyik terhességnél sem hánytam egyszer sem, sőt még hányingerem sem volt.
2010. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sose volt hányingerem, 3 gyereket szültem.
2010. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Én végighánytam az első 4 hónapot, anyukám 3 terhességénél egyszer sem hányt, egészséges gyermekei születtek.

Nem tudom, mitől függ a hányinger vagy a hányás, de a baba egészségéhez semmi köze nincs :)

NE aggódj és ne hiányold a macerás tüneteket, lesz belőle bőven a végére ;)

2010. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 7. hét elején még én is vígan vigyorogtam, hogy milyen jól vagyok. A hét vége felé már kevésbé, végül a 12. hétig elkisért a hányinger. Akkor megint, mintha elvágták volna. Apropó: mind a négy terhességemnél így történt.

Végül pedig: Czeizel nem azt nyilatkozta, hogy aki nem hány az első trimeszterben, mint a lakodalmas kutya, annak nem lesz egészséges a gyereke, hanem azt, hogy akik hányingerrel, hányással küzdenek, egyes vizsgálatok szerint erősebb méhlepénnyel bírnak. Ennyi. Nem kell túlreagálni és belemagyarázni.

2010. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Czeizel csak STATISZTIKÁT készített. Mint tudjuk, ez nem igazán számít. Mert mi az esélye, hogy elüt ma a villamos? mondjuk 0,1%, de ha elüt, akkor az nekem 100%, ha meg nem üt el, akkor 0%...
2010. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!