Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális-e az, hogy 33 hetesen...

Normális-e az, hogy 33 hetesen 2700 gr-os a magzat vagy esetleg rossz adatot közöltek az uh során vagy valami esetleg nincs rendben?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan nem tudom mert még 14hetes vagok de szerintem jó súlyavan ha azt nézük hogy kb 3,2-3,5kg -an születnek általába és még van 7 hetetek szerintem minden ok nyugi ha nem lenne az mondták volna türelmes születést kivánok neketk:)
2008. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még másfél heted van vissza a szülésig. És már ha most megszületne sem lenne túl kicsi, 2,5 kg alatt beszélünk kicsi újszülöttről. Ha még hízik fél kilót, már épp tökéletes súllyal születik. Nem kell óriási baba, az enyém 4050 g volt, és épp elég volt megszülni. Nem bántam volna, ha csak 3500 g.
2008. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem utolsó héten jósoltak ekkora babát, és 3800 volt a kislányom. Ennyit a pontosságról :-)
2008. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyem 31 hetesen 2236 gr es nekem is soknak tunt, ezert ra is kerdeztem az orvosnal es azt mondta hogy nincs semmi gond,pont jo. Ugyhogy szerintem a tied is jo, mivel ti 2 hettel idosebbek vagytok.

Gratulalok a babadhoz!

2008. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia.Én 32hetes vagyok 1901gr-os,igaz csak 7.10-et hiztam de azt mondák nem kicsi.A barátnőm 36hetes neki mondtak 2600-at. Neked akkor jó nagy babád lesz.
2008. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!