Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivacsmatrac probléma,...

Szivacsmatrac probléma, segitenétek?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy vettünk egy szivacsmatracot,60*120-ast,de itthon kiprobáltuk az ágyba,és kicsi,maradt hézag hosszában és szélességben is,pedig itthon lemértük az ágyat.

Újat nem akarunk venni,van valami ötletetek erre?Mivel tudnánk kipótolni a hézagot?


2010. nov. 16. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a hézag?

Vissza vinni kicserélni másikra?

2010. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még rajta van a védőfólia, szerintem ki tudjátok cserélni.
2010. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a problémánk,hogy nincs meg a blokkja,valahova elkeveredett,de amúgy még csomagolt álllapotban van.

A másik probléma,hogy ha ki is tudnánk csrélni,a nagyobbra(140*70-es méret)az meg nagy lenne,mert 5cm-el szélesebb,és 8cm-el hosszabb csak az ágy ennél a szivacsnál!

2010. nov. 17. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megméritek a matracot, az tényleg 60*120-as? Mert ha nem akkor szerintem blokk nélkül is visszavihetnétek..hátha.

Nem nagyobbra kell kicseréltetni, hanem egy ugyanúgy 60*120-ra, ami tényleg 60*120-as :S

Mekkora a hézag? Mert ha nem olyan nagyon nagy, akkor esetleg vászon lepedőt (aminek van tartása) lehetne összehajtogatva beszorítani úgy, hogy a szivacs alá is kerüljön, úgy talán nem tud elmozdulni. Nem tudom, hogy érthető-e amit próbáltam leírni.

2010. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,megpróbáljuk azért visszavinni,hátha..

Ha nem cserélik ki,akkor kipótoljuk valamivel,nem olyan nagy a hézag.

2010. nov. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!