Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes pocis vagyok nemrég...

10hetes pocis vagyok nemrég voltam dokinál a baba szépen fejlődik ver a kicsi szive is. Egy kicsit megnyugodhatok hogy velem marad vagy még azért parázzak a 12dik hétig?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehogy parázz!

Élvezd a terhességed minden pillanatát!

Isteni dolog!


Boldog Pocakosodást!


39+3 hetes kismami

2009. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz, semmi értelme! Sőt, a legtöbb, amit tehetsz, hogy egészségesen élsz, nyugodt vagy, jókedvű és finomakat eszel. Ezzel tehetsz a legtöbbet a babádért.
2009. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj élvezzd ezt az időszakot,mert ez csodás!

Ha van szív hangja az már nagyon jó jel.

Boldog és Nyugodt Baba várást!

35+2 hetes kismami

2009. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat megprobálok nyugodt lenni.:)

Mindenkinek egészséges babát kivánok!:)

2009. jan. 12. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mekkora a csöppség? Az első hogy pihenj nagyon sokat, és ne parázz. Az a legfontosabb. Én ma megyek dokihoz, és izgulok:)

Szia

2009. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10hetes vagyok és 18.8mm :)
2009. jan. 12. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Remélem az enyém is lesz akkora ma:) én 9-10 hetes vagyok egyébként. És nemsokára megyek már dokihoz:)
2009. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 10 hetes vagyok és szintén ilyen ideges pedig már a 3.várom.(De van rossz tapasztalatom is.)A dokim azt mondta ha beindul a szívműködés akkor már kisebb az esély arra hogy gond legyen mint az első pár hétbe amikor még nincs.SZegeden ő az egyik legjobb orvos a klinikán-azt mondják.
2009. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!