Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaki redő vastagság 3,1....

Nyaki redő vastagság 3,1. Esetleg tudna írni valaki hasonló adatokkal, h mi lett velük később?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 12. heti UH-n ahol, mint írtam 3,1 lett a nyaki redő vastagság. Beutaltak a Baross u-ba. Nagyon szomorkodom, pedig a doki mondta, h ne essek kétségbe, de az eddigi örömöm felváltotta a bánat. :(
2010. nov. 17. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelenti a legrosszabbat:) nyugodj meg és örülj a picinek:)neki is jobb ha azt érzi boldog vagy:)és nem idegeskedsz
2010. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
A lányomnak kereken 5 lett! Már azt mondta az UH-s csaj,kocoghatok és beszéljem meg a dokimmal az abortuszt! Gondolhatod ,alig voltam észnél.A dokim azt mondta,jobb ha elmegyek a genetikai tanácsadóba.Ott azt mondta a doki,tény ,hogy nagyon nagy az érték,de Ő kérne a helyemben egy korion-boholy mintavételt.Igaz van rá esély,hogy elvetélek,de mégis adok egy esélyt a gyereknek.Azonnal rábólintottam.2 nap múlva megcsinálták,két hét várakozás,és kiderült,kutya baja a gyereknek!!!!!!!!!! :) Minden a legnagyobb rendben.Azóta 7 éves,osztályelső,gyönyörű nagylány! :)
2010. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

már ne haragudj utolsó, de 7 éve még gyerekcipőben járt az ultrahang diagnosztika, nem csoda ha ekkora tarkóredőt mértek.


Sajnos ez nagyon rossz érték, az amniocentézist feltétlen csináltasd meg!

2010. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


itt 3,7 volt a tarkóredő és sajnos nem lett jó vége :(( Nem vagyok gonosz, csak azért linkeltem be, mert itt mindenki csak a rózsaszín világot fogja neked sorolni, de járj nyitott szemmel, olvasd át ezt a kérdést is.

2010. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia, Nekem 2.9, illetve 3.0 mm mértek. Én a Sote II voltam, ahol a doki csak annyit mondott, hogy genetik javasolt, hiába kérdeztem ez mit jelent, annyira megijedtem az a b.nko pedig nem mondott semmit, csak hogy hívjam a dokimat mert baj van...gondolhatod. Zokogva jöttem ki a rendelésről. Hívtam a dokimat, ő elküldött a Magzat Diagnosztikai Központba. Pénteken voltam a kórházba , az egész hétvégét végig bőgtem, bújtam a netet, és nem értettem miért pont én? Hétfőn mentem központba, ahol vettek vért és elküldték külföldre, ez volt az kombinált teszt. Ott csináltattam egy UH is , nagyon jó a gépük, és mondták hogy igen akkora a nyakiredő, de a vérvételből többet tudunk, de az már egy pozitív dolog volt, hogy az orrcsont látható volt.

3 napra rá megjött az eredmény 1:1170 volt,ami jónak mondható, majd a 16 héten elmentem az integrált tesztre biztos ami biztos, és ott már kiadta a 2 vérvételből az 1:4700 eredményt, ez már tényleg nagyon jó volt. (lehet hogy a két teszt nevét felcseréltem, akkor bocsi nem emlékszem már )egy vizsgálat 15.000.-

Megnyugodtam de a para végig bennem volt, és emlékszem az első kérdésem az volt, ugye nem beteg, és amikor megláttam megnyugodtam teljesen.

holnap lesz 6 hós a drágám.

Az sem mindegy milyen napon csinálják, azt mondták,hogy a 12+6 napig ad biztos eredményt. Én mindig azt mondtam, hogy 1 héttel nagyobb terhes vagyok mint a "hivatalos "idő, 39 héten meg is szültem. Nekem lehet hogy az is benne volt, de nem biztos.


Nem tudom, a Baross utcába milyenek a dokik( Dr. Beke Arthur ról sok jót hallottam), de ha megteheted szerintem hívd fel a Magzat Diagosztikai Központot. Nagyon rendesek , és aranyosak voltak. Mindent elmondtak részletesen erről a nyakiredőröl.


Írd meg mi volt,és együtt érzek veled!

Ne aggódj nem lesz semmi, én itt vagyok pozitív példának!!!!! :-)

2010. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ja, előző vagyok,nem tudom hova tartozol, de a Magzat D. Kp. szerződésben van számos kórházzal,és az ott dolgozó orvosokkal, és akkor az első teszt ingyenes.Esetleg meg tudod Őket kérdezni, hogy van e ez még.

Nálam ez volt még.

[link]

2010. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Orrcsont látszott? NB-vel jelölik a leleten. Ha látszik az jó jel. Nekünk is nagyon közel volt a határhoz, de szerencsére nem volt gond. Én is pánikoltam. Szorítok nektek, ilyenkor a várakozás a legrosszabb, amig kiderül az eredmény.
2010. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
kedden megyek 9re, de nem a Barossba, hanem a MÁV kórházba. Ngayon izgulok. Mondták azt, hogy ez ÚRISTEN NAGYON MAGAAAAAAS ÉRTÉK de a nőgyógyászok azt mondták, h magas, de nem vészes, inkább biztos ami biztos, megnézik. Most ezt az orrcsont dolgot nem tudom. Amint megtudok valamit megírom mi lett. Az a boholyvizsgálat az miből áll? Meg egyáltalán, ez az egész genetikai vizsgálat miből áll?
2010. nov. 18. 08:49
 9/25 A kérdező kommentje:
megnéztem, igen van orrcsont
2010. nov. 18. 08:49
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3.0 volt a tarkóredő!A magzatvízvételt bevállaltam és szerencsére negatív lett!Előfordul,hogy magasabbat mérnek!Ne izgulj!Írj,hogy mi lett!
2010. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!