Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes pocis vagyok. Első...

16 hetes pocis vagyok. Első baba. Mikor fogom érezni hogy megmozdul a baba, és mit fogok érezni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én most éreztem hétvégén, azt tudom leírni hogy nekem milyen volt: kis rugásokat-bökdösést éreztem reggel ágyban fekve. (van aki buborékokat érez, én azt nem éreztem)

Boldog Babavárást!

Üdv: 20 hetes kismami

2009. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alkattól függ (legalábbis a védőnőm ezt mondta mikor mondtam neki hogy én 16 hetes kortól éreztem, eléggé vékony vagyok) meg attól is milyen erős a babád. Általában első babások 18-20 hét között érzik a mozgást, de légy türelmes. Olyan érzés mintha buborékolna a hasad, később pedig egyértelmű lesz hogy a babóca az. Kellemes babavárást!
2009. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

14hetes 5napos volt a manóm, amikor először éreztem, első picike, furcsa apró rúgás volt. Csodás furcsa érzés:) Lehet rúgás, valami hirtelen apró picike, csikike, bubi...

2009. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én 15hetesen és pár naposan éreztem először,első babás vagyok.Apró bökdösődést éreztem:),mikor háton feküdtem.!Aztán napról napra egyre többször és erősebben:).


33hetes pocakos

2009. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én a 14. héttől éreztem kis buborékokat a pocimban, ez olyan csikis érzés, de így utólag azt mondom, biztos volt közte olyan is, ami nem a babóca volt...aztán a 18. héten egy "hatalmas" rúgással bejelentkezett a kicsi, na hát ezt nem lehet eltéveszteni.:) (első baba)

2009. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szio!!!

én 25hetes vok,nekem kb ugy igazi jelek,amikre biztosan rámertem mondani,na ez ö volt,az 20hetesen jött,főztem,s akkor éreztem olyasmi pici valamit mintha uszna a pocimban,s utána hogy nyugalmi helyzetbe feküdtem,olyan kis halvány érzetü kaparást éreztem!!!!

remélem tudtam segíteni:-))))

Boldog Babavárást Neked!!!

Üdv 25heteske

2009. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most járunk a 20. héten. 2 hete érzem a babóm. Én nem bugyborékolás vagy motoszkálást éreztem, hanem határozott rúgást vagy kapálózást. Mint utólag kiderült, rúgkapálás volt, mert akkor harántfekvésben volt. Most se sokkal másabb az érzés, csak már nem ott érzem, ahol eddig. :)

Változó, hogy ki mikor érzi meg. Na és az is, hogy hol és hogy. Én akkor pl nem érzem, amikor hátradőlök vagy hanyatt fekszem. Akkor sem ha a kezem a pocimra teszem. Nekem reklamálni szokott, ha olyan pózban vagyok, ami neki nem jó. (pl ülve előredőlők, akkor kevesebb a helye)

Már most dirigál. :)

Van olyan, aki azt mondja, hogy ő akkor érzi, ha hanyatt fekszik és a kezét a pocijára rakja. Változó.

De hát nekem is változni fog, ahogy mindenkinek. Egy idő után már sokféle testhelyzetben fogom érezni. :)

Csodálatos érzés, majd meglátod!

2009. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 22hetesen éreztem úgy igazán a babám. Én olyan rezdülést éreztem a hsamban, hehez tudom hasonlítanim. Mindenki máshogy éli meg az elsőt. Én azért is érezhettem ilyen későn mivel mellső fali lepényem van és hát vékonyka se vagyok,hogyhogy alkati kérdés is. Most már 29 hetes vagyok és hát olyan aktív. Pár hét múlva te is fogod érezni a babát,csodás érzés lesz. Szép babavárást és jó egészséget kívánok.
2009. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!