Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok ma. Ha a baba...

17 hetes vagyok ma. Ha a baba megmozdul azt hol érzem? Az alhasamon vagy felül?

Figyelt kérdés
Mert eddig jobb oldalon alul éreztem egy kis dudort de ma reggel alul középen éreztem egy kis rugást. Akkor az a baba? Kicsit bonyolult de nemtudom jobban leirni:)
2011. okt. 12. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Rugást egy jó darabig sehol nem fogsz még érezni. Bugyborékolás félét érezhetsz majd közép tájon.
2011. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt más nem tudja eldönteni helyetted. :o)

Viszont ha az megnyugtat, én többedik babánál is bizonytalankodtam az elején, hogy az volt-e az?

Aztán ahogy ismétlődik egyre gyakrabban, úgy jön rá az ember, hogy bizony már pár nappal korábban is az volt az, mert ugyanolyan volt, csak már erősebb...


MIndenképpen alhas, mert a köldöködet még el sem érte a méhed...


Jó pocakosodást!

2011. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne érezhetne?Én a 17hét végén amikor le hajoltam vagy leültem és előre hajoltam mindig éreztem aztán kiderül hogy a fejecskéje volt és azzal fejelgetett mindig ha összenyomtam szegényt!!:))))Első baba.

33hetes km.

2011. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én dudorom is mindig alul jobb oldalon volt, de kaparászást az egész alhasamban éreztem. Bár mai napig nem vagyok benne biztos, hogy az baba volt, lehet csak a beleimet rendezgette, és azok voltak. Viszont rúgást még tényleg nem lehet érezni szerintem, lehet csak kipukkant benned egy lufi, mert a baba megnyomta.

38hkm

2011. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen a köldököd alatt érezheted a babát, ugyanis kb a 20. hétig max addig tart a méhed.

Én eddig egy rúgást éreztem, eddig csak ilyen kis motoszkálást, mintha egy bogár mászkálna a hasamban :)

Bár nekem van felesleg a hasamon, lehet azért is csak finoman érzem, vagy egy hiper szuper jó baba van odabent :)


20hkm

2011. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!