Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedhet a méh már 5...

Keményedhet a méh már 5 hetesen? Vagy inkább rándulásszerű volt!?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok kb, kicsit több. Egyik reggel egymás után elég sokszor csinálta azt a méhem, hogy 1 másodpercre összerándult, aztán elernyedt. Ez ismétlődött vagy tízszer! Eléggé megijedtem, bevettem magnéziumot, elmúlt, azóta nincs! Jah, és mensis érzés nem társult hozzá, csak a sima rángást éreztem, ami nem volt fájdalmas, inkább kellemetlennek mondanám!

Járt már más is így ilyen kis terhességben??

Légyszi, nyugtassatok meg!


2009. jan. 12. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy 5 hetesen keményedjen a méh.

Kérdezd meg a dokidat, mi lehet a baj!

2009. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,h. a méh mindig keményedik csak nem érezzük.

Ahogy halad előre a terhesség úgy válik egyre érezhetőbbé (meg kellemetlenebbé).

Egyébként nem tudom mert nekem nem volt ilyen anno. Kb. a 22 héttől érzek keményedést de nekem egyfolytában kemény egy darabig aztán elmúlik, és nem rándulásszerűnek éreztem.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ez biztosan más, mert ez rándulásszerű, inkább remegés!!

Holnap tudom hívni a dokimat, mindenképp megkérdezem!

De szerencsére azóta nem fordult elő egyszer sem!

Még az is lehet, hogy nem a méhem, hanem mondjuk a méhszalagok húzódnak, mert nem csak középen éreztem, hanem az egész alhasam alján egyenes vízszintes vonalban, kb 20 cm hosszan!

Eléggé ijesztő volt! :(

2009. jan. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!