Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17 hetesen már keményedhet...

16-17 hetesen már keményedhet a has?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken töltöttem a 16. hetet, tegnap éjjel meg most hirtelen begörcsölt a hasam, menszi görcsszerűt éreztem, viszont az egész hasamba, és csak pár másodpercig tartott.

Ez már lehet a keményedés. Az első babámat várom. Már eléggé nő a pocak.

Mit lehet ilyenkor tenni?


2009. dec. 1. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon korán kezdett el keményedni, görcsölgetni, főleg, ha nem pihentem eleget, vagy sokat sétáltam. Magnéziumot tudsz rá szedni. Mindegyik doki másfajtát ajánl, vigyázz, nem egyforma a dózisuk ( a Magne B6-ból többet lehet szedni pl. mint a Magnesii Citriciből...), de a doki tudni fogja, hogy neked mennyi kell.
2009. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, annyi idősen már keményedhet, nekem is akörül kezdődött. Magnéziumot kell rá szedni.
2009. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen keményedhet, nekem is akkor kezdődött. Erről olvastam valamelyik babás oldalon, hogy mennyi az átlagos naponta, de fáradság esetén több is lehet. De mind csak pár másodpercig tart. Nekem átlagban napi 2-3x volt, inkább az esti órákban, és arra nem kaptam Mg-ot. De a Mg, amúgy sem árt, sőt, hasznos :) További jó egészséget! 27km
2009. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most 13+3 hetes vagyok es sajna mar 2 hete kemenyedik a pocim. Magnezium. Jo szokott lenni.
2009. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 15 hetesen kezdődött a másodiknál, az elsőnél 22 hét körül.

Menj dokihoz és felír magnéziumot.

2009. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!