Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet veszelyes a...

Mennyire lehet veszelyes a terhesseg alatt ha meg nem voltam himlos, csupan rozsahimlos es gyereket szeretnek valalni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pont a rubeola (rózsahimlő) lenne veszélyes, de az már voltál.Nyugodtan vállalj gyermeket!
2010. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oltás? Ha nem voltál és gyereked lesz, akkor előbb-utóbb kell majd neked is oltás, mert tőlük tuti elkapnád és az ilyen korban már nagyon jó. Nekem a háziorvosom ezt javasolta, nálam kétséges az immunitás, mert anyukám velem volt terhes, amikor bárányhimlős lett (6 hónapos) és azt gondolják, hogy én is elkaptam, mert megállt a növekedésem. Már vagy egy 14 s fiam, most 15 hetes terhes vagyok. HA megszületik a második babám, akkor lemegyek egy vérvizsgálatra, hol meg tudják mondani, hogy voltam-e már bárányhimlős, ha nem oltást kérek, a gyerekek is úgy is kapják majd. Szóval nálad az egyetlen gond akkor lehet, ha terhesen kapod el, az lehet veszélyes. Érdemes rákérdezni háziorvosodnál, hogy nem javasol-e oltást a teherbeesés előtt.
2010. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!