Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykúp mellett...

Utrogestan hüvelykúp mellett szabad a szex? Az orvos semmit nem mondott.

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Utro nem akadály, bár elég undi tud lenni. De annak oka, amiért Utrot kapsz nem zárja ki a szexet? Úgy értem, ha véreztél, görcsöltél, ilyesmi... ha a doki nem mondta, amikor kiderült, hogy kell Utrot kanod, hogy tilos a szex, akkor biztos nem tilos, de inkább kérdezz ár még egyszer.
2010. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utrogesztánt fenyegető vetélés esetén adják. Ez zárja ki a szexet, nem az utro.
2010. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben én is tettem fel egy ilyen kérdést, mert a doki engem sem tiltott el. De sok lecsesző választ kaptam, hogy ne legyek már ilyen felelőtlen, mivel az utrot fenyegető vetélés ellen kapom, De mi szexeltünk, de finoman, és csak párszor és nem lett semmi bajunk.
2010. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szerintem sem feltétlenül tilos a szex. Az Utrogestant akkor adják, ha progeszteron hiányt sejtenek, tehát ha szervi baj van, nem megoldás. Ha meg nincs szervi baj, miért ne lehetne szexelni. De azért az orvos véleménye a fontosabb.
2010. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én csak megelőzésképpen kaptam az utrot....

Előző terhességnél utro mellett is volt sex. Nem volt semmi gond. Tény 1-2 hetente 1x mondjuk. De görcs fájdalom vérzés semmi nem volt. Most 9-10 hetes terhes vagyok gondolkodom,hogy most lehet e?

2013. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!