Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az a terheléses...

Normális az a terheléses cukorvizsgálatnál hogy másnap kell visszamennem és első nap csak éhgyomorra vesznek vért? Fehérvári úti rendelő-ben járt már igy valaki, tudja mi a menete?

Figyelt kérdés
Eddig mindehol azt olvastam hogy utána ittatják meg a glükózlötyit ,engem hazaküldtek,hogy telefonáljak ma este a laborba és ha 7 alatt vannak akkor menjek holnap a glükózlötyi után ismét vérvételre, Nem értem,akinek éhgyomorra 7 fölött van a cukra az csak tudja magáról hogy cukorbeteg nem?
2009. jan. 12. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Mindenhol másképp mennek a dolgok van ahol zsömit kell enni van ahol cukros lötyit itatnak van ahol előtte és utána vesznek vért van ahol csak utána vesznek

2009. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom, arra alapozzák,hogy ha valakinek magas az éhgyomri cukra, akkor annak minek a terheléses, úgyis diétáznia kell. Ezzel megspórolják a terheléses cukorvizsgálat árát.

Akinek 7 fölött van a cukra: nem feltétlenül jár tünettel a magasabb cukor.

2009. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon jól csinálják!Képzeld el mi van,ha az éhgyomri pl:10 és erre terhelnek!(amit még nem tudnak)

Sajnos nálunk is bevett szokás éhgyomri utána lötyi és 2 óra múlva leveszik a vért.

2009. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul csinálják!!!

Nekem volt terhességi diabetesen, nem is akármilyen, épphogy megúsztam az inzulin és az éhgyomri cukrom mindig normális volt! Csak a terhelésesnél derült ki!b

2009. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocsánat, elolvastam, tehát 7 alatt csinálják meg a terhelésest, ügye?

Akkor az előttem szóló írta jól!

2009. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen köszi a válaszokat -most már kezdem én is érteni-most hívtam fel a labort és holnap is éhgyomorral kell menni csak a cukros lötyit kell magammal vinni és utána is vesznek vért
2009. jan. 12. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!