Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kihúzhatom legalább 37 hétig?

Kihúzhatom legalább 37 hétig?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok és a méhszájam 2110.Nem szeretném idő előtt megszülni a babámat.Egyébként harmadik terhesség.
2010. nov. 18. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mondott? Különben az, hogy mekkora a méhnyak és a méhszáj milyen állapotú, egyéni sajátosság és a terhességek számával egyre hamarabb rövidül, nyílik. Nekem a 30. héten volt ilyen, mint a tiéd, de már a 20. héten 2100 volt. Csak a 38. héten szültem. nekem ő a 4. babám. Szóval ha kicsit kíméled magad, szedsz magnéziumot (én nem tudtam, hogy kellene), akkor bőven kihúzhatod akár végig is. Pihenj, amikor csak lehet!
2010. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a masodik terhesseg alatt volt ilyen ertekem a 26. het kornyeken.

Nem volt gond, a doki se panikoltatott be, eleve mondta, hogy a tobbedik terhessegnel gyakori a mehnyak rovidulese es valamennyi ido elotti mehszaj nyilas.


A 40. heten szultem, ez az ertek maradt a 39. hetig, pedig tenyleg nem tudtam pihenni, 38 hetesen koltozkodtunk, utana rendeztem babaszobat, stb.

Kerek 39 hetes voltam, amikor egy egesz napig kemenyedett ossze-vissza a hasam, fajasok nem voltak, viszont 1333-as lett a mehszajam, harom nap mulva a doki inditotta meg a szulest, mert mar nem mert hazaengedni vizsgalatrol. De ettol meg kihuzhattam volna akar a kiirasig is.

2010. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még túl is hordhatod :-)
2010. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A dokim koraszüléssel fenyegetett!Próbálok feküdni amennyit csak lehet,de a kétévesem egy kis örökmozgó:)!
2010. nov. 18. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
engem is fenyegetett, a 3. gyerekkel a 13. héten már nyitva voltam, mint most te, stb. a fiamat a 41. héten ki kellett robbantani, túlhordtam. a másik 2 gyerekem 3 év alatti volt akkor
2010. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg ott a 0 a végén addig még minden ok.

Nekem a 29. héten 1110 volt + 5 perces fájásokkal és bent fogtak visszatartáson.

Tüdőérlelőt és visszatartót kaptam. Most a 34. hétnél tartok...nem nyíltam tovább de a keményedések és görcsök megvannak.

Napi 4000 mg Magnesii citrici-t szedek (4x2) de nem sok hatása van.

Fenyegettek koraszüléssel is meg azzal is hogy még akár túl is hordhatom.

2010. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már a 32 hetet töltöttem be,remélem még legalább 5 hétig igy maradunk együtt!
2010. dec. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!