Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten CI 2100 az nagyon...

35. héten CI 2100 az nagyon rossz? Kihuzhatom még 38-40. hétig?

Figyelt kérdés

Válaszokat előre is köszönöm.

Első baba és aggodom még annyi dolgom lenne...

Ráadásul most költözünk is...

MIt csináljak hogy ne nyiljon tovább?

Igyekszem sokat pihenni de valamikor muszály mindent megcsinálni..


2010. jan. 19. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz tenni azon kivul, hogy igyekszel pihenni. Koltozes mellett gondolom ez nem lesz konnyu.

De szerintem a baba siman bent maradhat igy is meg a kiirasig, attol is fugg ez, hogy mennyit kemenyedsz, vannak-e mar josloid, amik tovabb nyithatnak.


Az en mehszajam 28 hetesen kezdett rovidulni, de napokon belul nyilni is, akkor meg aggodni kellett miatta, mert rohamos volt az allapotromlas. Nekem is pihennem kellett, amennyit lehetett (egy 13 honapos nagyobb baba mellett ez kivitelezhetetlen szinte), illetve loadagnyi magneziumot szedtem, hogy ne kemenyedjek annyit. De mar nem szedhetem, mert a 36. hetben vagyok, neked sem lehet mar sokaig.

Most fogok dokihoz menni, kivancsi vagyok, hogy mennyit romlott a helyzet, remelem, hogy nem sokat, mert mi is most fogunk koltozni a kovetkezo ket hetben. Februar kozepeig nem akarok szulni.

2010. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem annyira vészes, a középső és a belső méhszáj zárt, ettől akár még túl is hordhatod:) Ne aggódj, és valóban nem sok mindent tudsz csinálni a sok-sok pihenésen kívül. Ne aggódj, jó babavárást, és könnyű szülést (persze csak ha eljön az ideje)
2010. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35 hetesen ez nem olyan veszes. Ne aggodj!!Probalj meg pihenni, amennyit tudsz - leginkabb fekve. Meg ket het es mar koraszulottnek sem szamit a babad! Nekem a 28. hettol 2100 volt az ertek, csutortok ota 2111, (nyakdugom sincs mar egy hete) es meg bent van a baba. (masodik gyerkoc lesz) 38+5 vagyok.
2010. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már 32.héttől 2111 volt és 37 hetesen már 2222 és mégis csak 40+2-re szültem:)

Még annyi hogy nekem nem volt semmi keményedésem, jóslóm és mégis nyíltam...szóval ilyen is van.

nekem is második baba.

Nekem is mondták hogy pihenjek de 20 hónapos "nagy"fiam mellett ez kizárt dolog volt:)

Ne aggódj szerintem simán kibirod még 2 hétig (utána meg már jöhetne is, nem számitana korának)

2010. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia,

próbálj meg sokat pihenni, és NE mindent egyszerre megcsinálni, ne fáraszd magad túl!!!!

Nekem 30.héten volt, 2100 és én nagyon sokat keményedtem de görcsöltem is, én 2 fajta gyógyszert is kaptam.De az én dokim nagyon tartott a koraszüléstől,lehet ezért adta őket, nálunk több is volt a családban.

Ezekkel a 38. héten lett 2111 és a 39.héten elején szültem meg.

Nyugodj meg, rendbe lesztek, csak pihizz sokat!!!!!!!!!

2010. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat remélem kihuzzuk még egy darabig csakhát amut muszály megcsinálni azt muszály...

De igyekszem sokat pihenni.

Mindenkinek aki kismama könnyű szülést aki nem pedig további jó babázást.

Szép napot mindenkinek.

2010. jan. 19. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Pár hete én is feltettem hasonló kérdést, nekem a 29. héttől 2000, 34. héttől 2100 az érték, most már szülnék végre, de nem akar egyáltalán semmitől sem nyílni a méhszáj, pedig már ctg terhelésen is voltam. tehát a 40. héten még csak 2200.
2010. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor megnyugodtam.

Kivánom neked hogy minnél hamarabb meglegyen a Babó.:-)

Könnyű szülést!

2010. jan. 19. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo vagyok, irtam, hogy nekem a 28-30. het kozott romlott a mehszajertekem rohamosan es hogy most megyek ismet orvoshoz.

Nah, ma megtortent a vizsgalat, kepzeld, 6 het alatt egyaltalan nem valtozott a mehszajam, meg mindig 2100-as es a doki szerint ez a 36. heten mar egyaltalan nem rossz, nem is kell vigyaznom semmivel, ettol meg a gyerek bent maradhat a 40. hetig siman.

Szoval a tied sem gaz ezek szerint.

Pedig en ugyanugy kemenyedtem az elmult hetekben, ugyanugy rengeteg dolgom volt, megsem romlott. Nah, most ennek nagyon orulok! :-)

2010. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!