Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hét 4 napos kismama vagyok,...

15 hét 4 napos kismama vagyok, még mindig nekem veszélyeztetett terhesség a diagnózis ha vizsgálnak. Nektek is?

Figyelt kérdés

Van egy haematomám, amit vizsgálgatnak, de nem változik, néha kisebb néha ugyanakkora.


Ti milyen diagnózist kaptok?


2010. nov. 19. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én végig veszélyeztetett voltam, szintén hematomával.

Nálam a 17. hétig nem vették észre, pedig akkora volt, mint a baba. Akkor kifakadt, és elkezdtem vérezni.

Hónapokig ürült ki.

Van akinek kiürül, van akinek felszívódik.

Amíg nem tűnik el teljesen, addig veszélyeztettetnek számítasz.

Nem szabad emelni, erőlködni, sexelni.

Ilyenkor egy kis ér megpattanhat, és tovább táplálhatja a vérömlenyt.

2010. nov. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én az elejétől(5.héttől) veszélyeztetett terhes voltam,épp ezért táppénzen, fenyegető vetéléssel vettek fel! pont a tegnapi terhesgondozáson írtak más diagnosztikát fenyegető koraszülést, mert már nagy terhesnek számítok, 28 hetes vagyok, de Hál istennek semmi bajunk nincs, minden rendben van!!
2010. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!