Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj? Ma pisilés...

Mi lehet a baj? Ma pisilés után jött ki egy kis vér utána meg barnáztam de most már semmi. Görcsölök is egy picit ma megyek dokihoz.

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Ne aggódj, pihenj sokat, az orvos ma úgyis elmondja, mit kell tenned, és mitől vannak ezek a tünetek! Nyugi
2009. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom ma fogom megtudni. Köszönöm a nyugtató választ.
2009. jan. 13. 07:46
 3/5 A kérdező kommentje:
November 2-án volt az utolsó mesim.
2009. jan. 13. 07:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Akkor remélhetőleg baba van a dologban!

PIHENJ, sokat!


Üdv.: 20 hetes kismami

2009. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! A terhességem első 12 hetében két alkalommal volt ugyanilyen tünetem. Először kicsi vérzés, majd "barnázás" (alvadt vér). Ultrahangos vizsgálat kimutatta, hogy volt egy kis hajszálrepedés a méhben, amit a meglévő két myomám okozott. Feküdnöm kellett egy hetet, és magától elmúlt, felszívódott, ami nem nem folyt ki vér. Felesleges pánikba esni, azt mondták, gyakran előfordul, sokat kell pihenni.
2009. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!