Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamának természete...

19 hetes kismamának természetes a viz szerü folyás? Szintele szagtalan! Kb igy jött meg még nem vártunk babát!

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, természetes, nekem is volt. El is mentem dokihoz, hátha a magzatvíz csurog, de persze nem. Ne aggódj!
2010. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1-2 hónapig a terhesség alatt, napi 3-4 tisztasági betétet használtam el.
2010. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, nem volt büdi, nem viszketett, a doki mégis írt fel hüvelykúpot, és pár nap alatt elmúlt, és akkor már sokkal higiénikusabban éreztem magam.

Amúgy természetes, ha nagyobb mennyiségű, és általában nincs is semmi baj. Nekem viszont elég sok volt, így inkább megkérdeztem a dokit.

2010. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
voltam a dokinál és azt mondta hogy minden rendben!zárva vagyok totál!-)
2010. nov. 21. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!