Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti folyás....

Terhesség alatti folyás. Természetes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!12 hetes terhes vagyok és ma 2. napja észleltem, hogy színtelen szagtalan folyásom van, ami egy kicsit folyékonynak tűnik, nem hatalmas mennyiségben, de a bugyin nyomot hagy. Kíváncsi lennék, hogy ez normális e, volt e már ilyen valakinek? Csak 30.ára vagyok visszarendelve az orvosomhoz. Egyéb tünetem nem nagyon van, néha fáj a hasam, de reggelre mindig elmúlik. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 19. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Ilyenkor a méh PH értéke megváltozik,ez okozza a folyást.
2010. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 9. hétben vagyok. Amióta kiderült babás vagyok folyásom van és szerintem hát nem illatos.
2010. márc. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is első perctől van,általában fokozódik majd,ne ijedj meg.Amig nem okoz panaszt,nem csip,viszket nincs szaga,addig normális,pl nekem ált sárgás szinü és azzal sincs gond.31+5hetes km
2010. márc. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2010. márc. 20. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!