Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit javasolnátok nekem ebben...

Mit javasolnátok nekem ebben az ügyben?

Figyelt kérdés
Befordult a gyönyörűm,csak a kis buksia rajta van a hólyagomon és ez nagyon fáj.Minden másodpercben pisilnem kell, és amikor mocorog szabályosan fáj.Praktikák, hogy jobb legyen? 29 hkm
2010. nov. 20. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos!Hajdú-Sarka Kata is ezért került kórházba!
2010. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szülés után vitték be nem előtte.nem bulvár tippeket szeretnék hanem saját tapasztalatot. orvos meg tegnap látott
2010. nov. 20. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyu!

Áll négykézláb, és lassan ringasd magad előre-hátra. Ezekre a mozdulatokra a baba is másképp helyezkedik. Csináld vagy 10 percig egy alkalommal (vagy amieddig birod, mert lehet nem fog menni 10 percen át), naponta legalább kétszer. Nekem tökre használt. Csinálhatod simán a földön, vagy egy kád vízben, ha vízben mozog a pocak, még jobban szeretik a bentlakók. Írj, ha segített!

2010. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippet.bevált!!!nagyon hálás vagyok
2010. nov. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!