Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Javasolnátok valamit melltartó...

Javasolnátok valamit melltartó ügyben?

Figyelt kérdés
Pár napja majd megőrülök tőle:az összekapcsolós része felcsúszik, a pántja meg le!Már nem tudok mit felvenni!Lehet, hogy veszek sportmelltartót.29. hétben vagyok.
2008. dec. 22. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Anita terhesmelltartója nagyon bejött kényelmes és tartja a mellemet, stabil. Abból amit írtál kinőtted, ha jól értem. Fontos, hogy most valami tartsa a melleidet rendesen, hogy a szalagok ne nyúljanak meg. Mindenképp szerez olyat ami jó neked.

33. hetes

2008. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is rettenetesen szenvedtem attól hogy folyton lecsúszott a melltartópánt a vállamról. Én azt csináltam hogy a levehető pántú melltartót vettem és a kosárnál kiakasztottam és a hátamon keresztbe tettem és úgy kapcsoltam elől vissza. A pánt hosszúságát teljesen kiengedtem és így tökéletesen tartott.

2008. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!