Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok. Pár...

19 hetes terhes vagyok. Pár hete minden nap csuklok, ami azelött nem volt jellemző. Mitől van ez? Mi okozza?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! 17 hetes vagyok, és már kb 2 hete folyton csuklok, nem tudom mitől lehet, de engem is érdekel a válasz
2010. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a terhességem eleje óta csuklok minden nap,nem sokat csak kettőt,hármat :)De nekem is furcsa,hogy eddig nem volt ilyen.

31hkm

2010. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez véletlen lemaradt:

Ildikó 2009. december 12. szombat - 16:46 Sziasztok!Nem tudom, hogy probléma lehet vagy sem, de 15 hetes terhes vagyok és már legalább egy hete minden nap többször is csuklom!

ha valaki tudna ezzel kapcsolatban írni örülnék

Előre is köszönöm! Szép napot!Válasz: A csuklás normális a terhesség alatt, mert a szervek átrendeződnek a növekvő méh miatt és ez a gyomrot is érinti.

2010. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!