Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Féltetek mikor vetélés után...

Féltetek mikor vetélés után megint teherbe estetek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt leküzdeni? Mindig a bugyim nézem, meg a testem reakcióit figyelem. Hogyan tudom magam megnyugtatni ilyenkor, hogy most nem lesz semmi baj? Ti szedtetek ilyenkor duphastont, vagy utrogestant?Mikor menjek dokihoz, mármint hanyadik héten?
2009. jan. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen félelmekkel küzdöttem, tényleg nehéz helyzet. Én is csak a 12. héten nyugodtam meg, de még később is rámtört néha a félelem. Ha jól emlékszem, 7 hetesen mentem először dokihoz, hogy legyen már szívhangja. Mert ha akkor nem lett volna, akkor tudom, hogy megint baj van.

Hál istennek nem volt semmi gond, gyönyörű kisfiam lett, most 1 éves.

Biztos neked is minden rendben lesz, sok sikert!

2 gyerek anyukája.

2009. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

SZIA!

Teljesen természetes,hogy igy érzel.Nekem is volt vetélésem utánna való terhességemnél nagyon féltem néztem a bugyim meg minden!Tudod mikor nyugodtam meg igazán?Május 27-én,amikor megszületett a kicsi lányom!!!!:-))))))

Boldog babavárást!!!!

2009. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is izgulok a mai napig,pedig már a 37.hétnél járok. Ugyanazt tettem amit Te, rohangáltam a wc-re. Akkor már jobb lesz amikor mindennap érzed majd mozogni!

Ne izgulj ez a bébi most beléd kapaszkodik és marad!

Minden jót Neked!

2009. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én is azok közé tartozom akik félnek. Nekem is szept.végén volt vetélésem és most ujra 6 hetes vagyok. Ma megyek orvoshoz nagyon félek is és kiváncsi is vagyok. Próbálom nyugtatni magam hogy mégegyszer nem fog előfordulni. Remélem hogy igy is lesz. Azt észrevettem hogy most jobban vigyázok magamra.
2009. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már egy vetélésem,7 hetesen elhalt a baba és mivel csak a 10.héten kellett mennem orvoshoz,akkor vették észre,persze nem derült ki semmi,valószínűleg nem volt egészséges,meg az orvos azt is mondta,hogy vannak olyan időszakok amikor több a vetélés.Most megint kismama vagyok 19 hetes,nekem is az utrogestan kúpot,írta fel az orvos a terhesség első harmadában,rögtön kiírt táppénzre és persze még jobban vigyázok magamra,kímélő életmód,nincs cipekedés és a háztartási munkát is beosztom szépen ,nem kell egyszerre megcsinálni mindent.Szerencsére az összes vérvételi eredményem/kombinált teszt,afp.../jó lett és a pici is mocorog már egy jó ideje,ez megnyugtató érzés.Jövő héten megyek egy profi UH-ra és ott is átvizsgálják töviről-hegyire alaposan a babót,ha ott is mindent rendben találnak,akkor tényleg lejjebb lehet hagyni az idegeskedést.
2009. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én aggódtam vetélés után 3 hónappal jött össze a baba és azért még nagyon bennem voltak a dolgok 6 hetesen voltam először és kiderült hogy 5 hetesnek felel meg azt mondta a doki egy hét múlva menjek vissza ha minden ok ír fel gyógyszert 4 nap múlva rózsaszínes folyásom volt teljesen elkeseredve mentünk egyből a dokihoz kiderült minden rendbe megkaptam a gyógyszert a baba fejlődik ahogy kell csak késöbb fogant állandóan a bugyim figyeltem szinte mániákusan de aztán elgondolkodtam hogy állandóan a vetélésen jár az eszem és nem azon hogy de jó velem van velem marad úgy éreztem mintha akarnám hogy menjen el mert másra nem is gondoltam és innentől kezdve mindig azon járt az agyam hogy velem marad mert én azt akarom hogy itt legyen és semmi baj nem lesz és innentől kezdve az idő is gyorsabban telt

27 heteske

2009. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát sajnos ezt a félelmet nem lehet leküzdeni... a 12. hétig egyáltalán nem élveztem az újabb terhességemet, utána már annál inkább!

Azt javaslom, minél előbb menj dokihoz, ha ír esetleg Duphastont (nekem felírta), akkor minél előbb elkezdhesd szedni. Én 6+3 voltam, amikor mentem.

A legjobbakat kívánom,

35 hetes kismama

2009. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én minél hamarább orvoshoz mentem,hogy kapjak magzatmegtarto gyogyszert.Már 5hetesen elkezdtem szedni.Igen végig izgultam és még izgulok is.Eleinte,mindig vártam az ultrahangokat,4d-re mentem,csak lássam minden oké.Miota érzem mozogni,talán egy kicsivel nyugottabb vagyok.Menjél a dokihoz,hátha szedned kell gyogyszert.Én Duphastont kaptam.Sok sikert.
2009. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat és a bíztatást!
2009. jan. 14. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!