Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek nehogy baj legyen a...

Félek nehogy baj legyen a babával. Ti is féltetek a terhességetek legelején?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindenki fél,ez normális!Csak ne engedd hogy ez határozza meg azt a szép 9 hónapot!Bízz benne hogy minden rendben lesz!

Én is nagyon féltem,volt olyan(már 30.hét után)hogy reggelente néha felkeltettem a babát ha nem éreztem mozogni,fél órát ültem a kanapén és elsem mozdultam onnan míg "benem jelentkezett":)

De végül-leszámítva a farfekvést-minden rendben lett:-)

2011. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen. És saját tapasztalat, hogy ne vidd túlzásba, mert akár bután hangzik akár nem, bevonzod a bajt.


És túlzásba vittem... és baj lett, pedig már közeledtünk a terhesség vége felé.


Inkább járj el jógára, meditálj sokat. Csak az a lényeg hogy tereld el a gondolataidat és ne szorongj folyamatosan mi lesz ha baj lesz. Nem szabad.

2011. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, főleg az elsőnél. Aztán féltem a 12. heti uh előtt, féltem hogy nem múlik a rosszullétem, aztán féltem, hogy miért múlt el, aztán amiatt hogy húzódik a hasam, másnap az volt a gondom, hogy miért nem? :)

Magyarán: én próbáltam visszafogni magam, nem is emlegettem annyi a páromnak, de magamban azért ott volt a félsz.Szerintem mindenkiben van egy pici, még abban is, aki lazán kezeli ezt a dolgot.

2011. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És igen, ne parázd túl magad, próbálj valamilyen "lekötő" tevékenységet választani. Ne ez tegye ki a napodat, hogy "jajj, jajj". Élvezd végig a terhességed, van benne jó sok izgi pillanat 4 (pl mocorgás, rugdosás)

Én most a 2-nál -félve ugyan- de már a Balcsiba is be mertem menni. Na, az elsőnél ez kizárt lett volna. És mégsincs semmi bajunk!

2011. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat:))


Első baba, és nagyon nehezen jött össze-szerintem ezért van bennem ez a nagy "félsz".-de bízom benne, hogy minden rendben lesz, és jövőhéten mikor megyünk újra ultrahangra, már a szívecskéjének a dobogását is meghalljuk:)


Próbálom magam megnyugtatni, hogy nem lesz baj-miért lenne? Próbálok odafigyelni magamra, nem idegeskedni:))

...és akármilyen bugyután hangzik, már beszélni is szoktam hozzá....:)

2011. okt. 22. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam.

Nagyon fontos a pozitív gondolkodás!!!!

A terhesség elején a GYIK-ről is leálltam, mert annyi szörnyűséget olvastam... Aztán ezen túráztattam magam én is. Nem szabad!!! Javaslom, hogy Te is hanyagold most pár hétig ezt az oldalt!

2011. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Atroposz ***** válasza:
Én eddig érdekes nem féltem ,de amióta betöltöttem a 20.hetet néha rám jön a szorongás ha pl nem érzem a mocorgását.De fő a pozitív gondolkodás.
2011. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi volt uh-n??? Mekkora már?? :)))

Megnyugodtál???

2011. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia:)

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz felőlem:)

2 hete voltam UH-n, akkor 4mm-es petezsákot láttak:)


Viszont most kell majd visszamennem pénteken, és remélem akkor már szívhangot is fogunk hallani:)

Mostmár sokkal nyugodtabb vagyok, de azért még nem teljesen ;)

Remélem minden rendben lesz! :)

2011. okt. 25. 18:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos lesz szívhang és persze baba is!! :D

Írd majd meg,hogy mi volt! :)

2011. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!