Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lát a doki, ha 5 hetes...

Mit lát a doki, ha 5 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Héten megyek dokihoz,pénteken szombaton teszteltem,+lett mindegyik.Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy mit fog mondani a doki?Gondolom hüvelyi uh lesz.
2008. jan. 13. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Látja a petezsákot,ez tuti.

A babát csak "sejteni" fogja,mert kb. 3 mm-es (az enyém ennyi volt).

A szívhangot szerintem csak a 7.hét környékén látják,valószínűéeg vissza is fog rendelni addgira.

Boldog babavárást!:)

16 hetes kismami

2008. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy hüvelyi uh-t csinálnak nekem hasi volt 5 hetesen mert olyankor ugyis csak a pete zsák látszik az fontos hogy éles legyen a baba szive pedig 6-7 hetesen kezd el dobogni biztos vissza fog hivni a doki akkora gratula
2008. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is 5-6 hetesen mentem először dokihoz, mindjárt csinált hüvelyi UH-t. Akkor már látszott a petezsák, benne szikhólyag. Rá 2 hétre mentem megint, akkor már 3,4 cm volt a petezsák, benne 1,5 cm a baba, normál szívműködéssel.
2008. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!