Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fenyegető vetélés veszélye...

Ha fenyegető vetélés veszélye áll fenn, meg lehet előzni a bajt sok pihenéssel és magneB6-al? Megmaradhat még a babám? 5 hetes vagyok még.

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Kellene Duphaston, vagy utogestan is, orvoshoz menj mindenképpen.

Mert a magneB6 nem tartalmaz sárgatest hormont.

2009. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, próbálj meg minél többet pihenni, az nagyon fontos. Én utrogestant hüvelytablettát kaptam a dokitól és sokat pihentem, ezek nálam segítettek.
2009. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
már voltam orvosnál, bár csak az ügyeleten, de nem kaptam semi gyógyszert. Eléggé aggódom, ráadásul a doki manuálisan vizsgált, ami nem ártalamas ilyenkor a babára?
2009. jan. 13. 19:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Először is nyugalomra van szükséged. Majd mindenképpen sok sok pihenésre,de tényleg.Én a második babómat várom,és 17 hetesek voltunk mikor azt mondta a doki hogy na,talán minden oké. 8.héten kérték hogy pihenjek mivel 2 babóbol csak 1 maradt meg. Gondoltam majd délután pihengetek és az elég. Hozzá teszem az első fiamnál szikrányi gond nem volt, így nem hittem hogy a másodiknál lehet. Szóval a 12. hétig pihengettem. Akkor véreztem,görcsöltem,fú minden bajom volt. A dokim azonnal befektetett és csak wc-re mehettem ki.A gyószerekeket nem sorolnám,annyi volt. Mindent megígértem neki hogy engedjen haza. Elengedett. Be is tartottam az utasításait,és most a 22 hétben vagyok.Arra kért hogy ha van is olyan 2 hetem amikor nincs bajom,az nem jelenti azt hogy az utasításokat nem kell betartanom. Ezt a terhességet végig kell pihennem,mert ez a picur attol hogy nem kicsi,érzékeny. Nem kockáztatok! A legfontosabb: TESTI,LELKI,SZELLEMI nyugalom. Ha ezt betartod már sokat tettél azért hogy minden renben menjen! Csak pozitívan mert akár milyen picurkák,ők megéreznek mindent!!! Nem vagyok "nyeszlett,beteges tipus,sem olyan akit bármivel be lehet etetni,de most bebizonyosodott számomra hogy az akaraterő az igen is nagyon fontos! Kívánok Neked nagyon boldog babavárást és legfőképpen problémamenteset!
2009. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Magne B6-bol én 3-szor 2 szemet szedtem,ill diaphylint kaptam napi 2 szemet. Előtte szedtem no-spa-t de az kevés volt. És persze a folsav és én a Hipp-es terhes vitamint ittam.
2009. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a bíztatást. Csak ne aggódnék ennyire, és én még gyógyszert sem kaptam.
2009. jan. 13. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feküdnöm kellett a 12. hétig, addig Duphaston és napi 3x2 MagenB6. Elöszőr én is az ügyeletre mentem, ahol csak a magnézimumot mondta a doki és halálra ijesztett azzal, hogy azt mondta, hogy egy kiló kenyér megemelésétől is elvetélhetek. Utána elmentem egy nődoki magánrendelésére. Ő azért nem látta ennyire vészesnek a dolgot, de felírta a Duphastont a magnézium mellé. Feküdj, pihenj amennyit csak tudsz. 34h
2009. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem tudod pontosan hogy mi miatt áll fennt a vetélés veszélye? Görcsölsz? Vérzel? Mit mondtak,mi okozza?
2009. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök, de 2 napig barnáztam, és ma véreztem is egy kicsit. Van még esély?
2009. jan. 13. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a logika azt diktálja, hogy, aki MA ügyeletes volt, holnap nem az lesz az ügyeletes!

Tehát, akár napközben a sima rendelésre, akár este az ügyeletre nyugodtan bemehetsz mégegyszer! Ilyenkor még annyira kétesélyes a dolog, hogy akár egy szem 100 mg-os utrogestan tabletta visszafordíthatja a dolgot!

Vagy : ne várj holnapig, szerintem, úgysem tudnál aludni éjszaka..., menj vissza, és addig el ne gyere, amíg fel nem írja a progeszterontabit a doki!

Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy vérzés van, és nem adnak semmit. A magnéziummal kitörölhetjük ilyen esetben... Az okot persze senki nem tudja, mhogy miért vérzel, de ha már ott a vér, aki lusta megírni egy rohadt receptete???

Ne hari, annyira kiakadtam, én visszamennék, sőt, a férjem addig haza sem hozott volna, amíg nem kapok terhességtámogatót... Lépj akcióba, kívánom, hogy minden rendben legyen!

2009. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!