Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fenyegető vetélés veszélye...

Ha fenyegető vetélés veszélye áll fenn, meg lehet előzni a bajt sok pihenéssel és magneB6-al? Megmaradhat még a babám? 5 hetes vagyok még.

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem is menj el rendes orvoshoz,mert én is duphastont és utrogestant kaptam a 12. hétig,mert 5 és fél hetesen volt előbb egy kis rózsaszínezés utána pár nappal egy kis vérzés is.Hála Istennek azóta minden rendben. A babád megmaradhat,persze,de az én dokim is azt mondta,hogy csak a jóisten tudja,mi lesz,mert ha a babóca nem elég életképes,nem fog megmaradni akármit csinálsz is.Szóval próbálj pihenni és menj el egy rendes orvoshoz.Drukkolok,h minden rendben legyen veletek!
2009. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
20:08-as vagyok megint! Ne add fel kérlek és ilyenekben ne is gondolkozz hogy van e még esélyed meg ilyenek! Persze hogy van! Én úgy véreztem hogy mire beértem a kórházba dobhattam ki a betétet! Még egy lényeges dolgot elfelejtettem leírni. Nálam az is fennt áll! Polip a méhszályon! Nos ezek 90%-a vérzékeny! De rendesen!Lehet hogy nem is azért vérzel mert vetélés van kialakulóban! Ha polipod van,azzal meg a terhesség ideje alatt nem kezdenek semmit! Még annyit fűznék hozzá hogy mikor bementem én is az ügyeletre,a doki kiröhögött és azt mondta hogy ja,csak egy 12 hetes vérzéses...azt hittem megütöm. Mondtam is neki hogy engem nem érdekel a hozzáállása nekem ez a fontos neki meg a fizetése! Végezze a dolgát! Fel is vett az osztályra...Másnap mikor bejött a fogadott dokim ő átvette az irányítást.Szóval ne foglakozz a véleményükkel. Mint írtam én ikreket vártam és a 8. héten ment el az egyik! Nagyon nehéz volt,de a természet szelektációja! Ma már belátom ha mennie kellett hát jobb hogy még a 12 hét előtt. Szóval nem feladni,mert a pici megérzi és elmegy! Pihenj és nyugalom!!! tudom hogy nehéz,de muszály!
2009. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!