Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Én nagyon...

35 hetes vagyok. Én nagyon szeretek kismami lenni, és most hogy közeleg a vége, kicsit talán szomorú is vagyok. Más is érez így?

Figyelt kérdés
A babácskám nagyon várom, de ezt az állapotot is nagyon élvezem.
2009. jan. 14. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sajnos nem így vagyok ezzel várom,h. vége legyen. Sokak szerint visszasírom majd...hát nem tudom. Szerintem jobb lesz a babának is itt kint :-).


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon élveztem a terhességem, imádtam azt az időszakot, de most még boldogabb vagyok amikor a 6 hónapos fiamra nézek!
2009. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy legjobb helye a pociban van. Na jó, a 40. hétig. Teljes ellátásban, ahol nem kell megismernie az éhezés, fázás, pocifájás, stb. érzéseket. Amúgy én is várom hogy végre találkozzunk, de nem szeretném a 40. hét előtt ha megszületne:)
2009. jan. 14. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 6 hónapos lányzóm van és imádtam terhes lenni.Ahogy megszűltem a korházból hazafele jövet modtam, hogy jövőre ugyan itt!Nagyon jó vele lenni de már szeretném a következőt a pocakomban érezni:D
2009. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan érzek, bár még ezen igazából nem is gondolkodtam el. Imádok várandós lenni. Életem legboldogabb hónapjai ezek (egyelőre). Olyan jó ennyire szorosan együtt lenni a fiammal. Persze biztosan, ha megszületik, az is ilyen csodálatos lesz. De ettől függetlenül, jó lenne, ha örökké tarthatna ez az állapot!
2009. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokat szoktam azon gondolkodni,ha majd megszülők nem fog e hiányozni a hasambol a mozgás.Szeretem érezni mikor mocorog.Talán ez fog a legjobban hiányozni.
2009. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is imádok terhes lenni és nekem szerintem már ez az utolsó(3.)úgyhogy én is szeretném ha minél tovább tartana!Persze közben meg alig várom ,hogy a kezemben legyen a pici fiam:)Boldog babavárást:)
2009. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!