Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetek egy kis bíztatást...

Kérhetek egy kis bíztatást akinek hasonló volt a terhessége?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok, fenyegető vetéléssel kerültem kórházba.

már hazs engedtek ágy nyugalom és magne b6 napi 4*2 kell szednem. Méhszájam zárt, nem vérzek csak néha keményedik. Volt valakinek hasonló tapasztalata, és mi lett a vége,?

Aggódom.


2010. nov. 23. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
37.hét 3630grammos 49 cm-es csodálatos ,egészséges kislány lett a vége!!!Pihenj nagyon sokat!És nem lesz semmi baj!Fekvés,fekvés,fekvés!Ennyi a titok!
2010. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nekem nincs ilyen problémám, csak bíztatni szeretnélek. Ne aggódj, mert az árt. Keményedésre én is szedek magne b6-ot, bár nem fenyeget vetélés. Ha voltál kórházban és hazaengedtek, akkor biztosan minden rendben van, különben nem engedtek volna haza. Ha betartod a doki utasításait, akkor tuti nem lesz baj. Remélem, olyanok is írnak majd, akiknek hasonló volt a terhességük, és sikeres véget ért.

Kitartás!!!

2010. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

csak pisilni kelek fel, meg enni.

Első baba

2010. nov. 23. 15:39
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
szia! nekem a 8 hettol verzessel voltak problemaim 2 hetente. 13 heten kiderult hogy elkezdtem kinyilni. a 19 heten osszevarrtak de az orvosi "cerna" nem tartott, ezert ismet szetnyiltam. megint osszevarrtak femmel, de fem erzekeny vagyok, igy azt ki kellett szedni. aztan duplan megint osszevarrtak valami spec anyaggal. de igy is tovabb nyiltam. 22heten azt mondtak hogy nem biztos hogy kitudom hordani akicsit mert gyenge a mehem es a mehszaj is "szar". 24 hetesen megkaptam az elso adag tudoerlelot, mondvan hogy barmelyik pillanatban megszulhetek. 26 hetes terhes vagyok. fosok hogy mi hogy lesz tovabb, de bizok es remenykedek. en nem tudok egesz nap fekudni, mert mar kette torik a derekam, de sokat pihenek, nem emelek. csak azt a hazimunkat vegzem el amit a parom nem tud megcsinalni. tenleg legfontosabb a nyugalom. .. veled vagyok!!!! kitartas
2010. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen, engem szerencsére nem kell varrni. Vérezni se vérzek. Fekszem egésznap. Magne b6 kell szednem. Bízzunk hogy semmi baj nem lesz.
2010. nov. 24. 10:45
 6/17 anonim ***** válasza:
9.héttől feküdnöm kellett,szintén fenyegető vetélés miatt.Kislányom 38.héten született,egészséges,és jövőhónapban már egy éves lesz.Feküdj sokat,és ne aggódj,minden rendben lesz:-)
2010. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nalam is 24. hettol. igen, csak pihenni kell, meg uldogelni sem szabad. vigyaztam, megis 35. heten 2480 grammal szuletett a kislanyom.
2010. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
madne b6+gynipral nevu gyogyszert kellett szednem.
2010. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

22 hetesen voltam 4 napig kórházban, barnázás miatt. keményedett az én hasam is.

magneb6, napi 6, majd 1 hét után napi 3, végig.


a 40. héten indították meg a szülést, mert nyitva voltam 1 hétig, de magától nem indult be a szülés.

2010. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!30 hetesen kerültem be a kórházba,görcsöléssel,keményedéssel és már vérezni is elkezdtem.1 újjnyira kinyiltam,rögtön kaptam tüdőérlelő inekciót,és 1 napig a visszatartó infúziót.2 hétig voltam bent,de szigorú fekvést irt elő a dokim(2 gyerek mellett),nos-pát szedtem,spiropentet,verapamint,és magnéziumot a 37-ik hétig.Eddig kellett szednem,utánna mindent abbahagyatott velem a dokim.

Végül 40+2 napra inditani kellett a szülést,tehát nagyon jól sikerült a visszatartás.

Te is feküdj sokat,pihenj,és meglátod nem lessz semmi gond.

2010. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!