Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes 5napos terhes vagyok,2...

12hetes 5napos terhes vagyok,2hete pecsételő vérzésem van! Néha barnás, néha véres! Néha kevesebb, néha kicsit több. Van valaki, akinek a terhessége során volt hasonló probléma, és tudja, hogy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
3szor voltam orvosnál ez alatt a két hét alatt, mindent rendben talált! Írt fel duphastont és magne b6ot!
2010. jún. 18. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm mindkét gyerekénél így volt, szinte az egész terhesség alatt. Neki is azt mondták, hogy semmi baj, valószínű a méh nyálkahártya nem bírja lebontani a vér bőséget vagy valami ilyesmit mondott nekem anno, a lényeg ne fürödj csak langyos vízben mert a meleg vérbőséget okoz, ja és pihenj rengeteget, ha dolgozol kérj pá nap szabit. Biztos minden rendben lesz. Boldog babavárást.
2010. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pihenj nagyon sokat, feküdj minél többet, ez ilyenkor nagyon sokat számít. Ha görcsölnél vagy valami kellemetlent éreznél, menj dokihoz. Jobb többször. És NE idegeskedj! Minden rendben lesz. Ha gondolod, még betegácsiba is elmehetsz, mert ilyenkor a baba a legfontosabb.
2010. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz mihamarabb.A vérzés sosem jelent jót terhesség alatt.
2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes vagyok és nálam is előfordul enyhe vérezgetés.Néha csak barnás de előfordul rózsaszínű is.Amikor először vettem észre a vért azonnal elmentem a nőgyógyászomhoz.Megvizsgált,de semmit nem talált.Azt mondta minden a legnagyobb rendben van,gyógyszert sem írt fel.Én is nagyon aggódom emiatt,de hiszek az orvosom véleményében.

Minden jót és kellemes babavárást kívánok!!!!!

2010. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!