Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyasvalaki, aki hasonló...

Van olyasvalaki, aki hasonló probléma mellett terhessége szépen alakul?

Figyelt kérdés

Nem termelődik progeszteronom.


Mi még csak próbálkozunk.

Ciklus közti barnás váladékozásra kaptam progeszteron készítményt (Duphaston) az ovulációs időtől.


2009. máj. 15. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem termelődik progeszteron az baj,akkor nem marad meg a terhesség!Ha időben elkezded a kúpot jó esély van rá hogy nem lesz baj!Tapasztalat!
2009. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem termelődik vagy termelődik csak kis mennyiségben? Mert ha semmi, az elég nagy hormonális probléma. De nem hiszem, hogy ez a helyzet. Ha termelődik csak kevés, akkor amint pozitívat tesztelsz, mész dokihoz és írni fog fel vagy Duphastont, vagy ami erősebb, Utrogestant. Én is szedtem Duphit 12 hetes koromig, most vagyunk 19 hetesek és minden oké eddig. Sok szerencsét!
2009. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Szintet nem néztek most, de a barnázgatás erre utal. Volt 2 megnem repedt tüszőm (ciszta), ami nem olyan régen eltűnt, s ez is azt mutatja, hogy elégtelen a progeszteronom. De már Norcoluttal is kicsit támogattuk, hogy legyen még egy vérzésem, s Clostilbegytet kaptam peteérés serkentésre, most van egy kb. 20 mm nagyságú tüszőm, s ha megreped, jó eséllyel termelődhet sárgatest hormon. Úgy gondolják, h inkább elégtelen lesz, ezért kaptam a 17. naptól Duphastont.
2009. máj. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!