Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beképzelem, hogy terhes vagyok?

Beképzelem, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szedek gyógyszert, és tudom felelőtlen vagyok, de néhány szemet elég későn vettem be.Azelőtt okt.17-én jött meg, ebben a hónapban 4 napot késett, és 2 napot barnáztam(mert nem éppen volt mensinek nevezhető)Évek óta adok vért, és soha nem voltam rosszul vértől, tűtől...stb. 1 hete viszont majdnem elájultam amikor húgomtól vért vettek. és pont multhét kedden jött meg, azóta is görcsöl a hasam, és a nap bármely szakában rosszul leszek,émelygek, szédülök, hányingerem van)főleg evés után. Vegyek egy tesztet, vagy hagyjam a dolgot?
2010. nov. 23. 20:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
tesztelj, 400 ft-ért kapsz bizonyosságot ;)
2010. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen teszt!Ha Gabit veszel, azt bármely napszakban megcsinálhatod.
2010. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
OK. Köszönöm a válaszotokat, és hogy nem szidtatok le...ígyis olyan ideges vagyok, hiába próbáltam magamtól a gondolatot is elhessegetni, mégis minden nap jönnek a tünetek, és már nem hagyhatom annyiban. Ilyenkor jólesik a támogatás, mert nincs senki akinek elmondhatnám.
2010. nov. 23. 21:06
 4/31 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Majd írd meg hogy mi volt! Sok sikert!
2010. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Mi az eredmény?Elárulod?
2010. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy aggódtatok értem! Negatív lett a tesztem.

Az igazság viszont az, hogy igazából örültem volna, ha baba lesz...úgy érzem soha nem jön el az ideje annak amit életcélomnak tartok(gyerkőc).Pedig 6 éve vagyok kapcsolatban...de olyan messzinek tűnik, az ő felfogása miatt. 24L

2010. nov. 24. 15:09
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj!Figyeld csak meg, hogy meg fog változni.A férjem is ilyen volt.Buli, motorozás, haverok.Aztán egyszer csak ráhangolódott a témára.Megszületett a kislányunk, aki most egy éves, de már a második babát várom.Annyira örül a gyerekeknek, hogy hihetetlen.
2010. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

:)

Az én párom is nagyon fogja imádni a babánkat szerintem:)

Újabb probléma: 2 napja a mellemim is elkezdtek fájni, és most vettem észre, hogy egy melltartóm se jó rám(egyébként nem híztam)A hasam is ugyan úgy szúrkál, és idegességtől, hirtelen melegtől-hidegtől, mindentől megszédülök. Kezdem elhinni, hogy álterhes vagyok:(

Annyi lelki bajom volt már, de majd ezt is megoldja az idő..?

2010. nov. 26. 21:17
 9/31 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz Ő megmondja a tuti helyzetet.
2010. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak hitegetni,de nekem 4 teszt is - lett a 8.(!!) héten.Se halvány,se kicsi,se semmilyen kis 2. csíkocska nem volt.Ám uh-on volt egy kis csodám életjelenségekkel,aki ma már 1 éves is elmúlt..
2010. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!