Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen lehet még szexelni?

36 hetesen lehet még szexelni?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy beindíthatja az együttlét a szülést?Ha igen,ez mitől lehet?És erre mennyi esély van?Árt a babának,ha mi még szexelünk?
2008. jan. 14. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen a szex beindi´thatja a szülést.

--A spermában van olyan anyag,ami elindíthatja a szülést.

--A me´h összehúzóda´sok miatt is beindulhat a szülés.

teljesen ra´d van bízva,hogy hogyan döntesz.van aki az utolsó hétig szexel.Nekem már 3 hónapja semmi humorom hozzá.

Az utolsó hónapban az orvosok sem ajánlják,csak akkor,ha túlhordod a terhesse´ged.

39hetes kismama.

2008. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az utolsó hónapban kerülni kell, vagy legalábbis nagyon óvatosan.
2008. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes vagyok. Mindenki írja, hogy óvatosan. Én nem tudom, hogy lehet óvatosan orgazmusom:)

Ha nem szexelünk, van mikor arra kelek reggel, hogy spontán orgazmusom van. Az is méhösszehúzódással jár. Igyekszünk mi is vigyázni, de az a röhej, hogy most még jobban kívánom.

2008. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az utolsó válaszoloknak."óvatos orgazmus" ez tetszik.:D

én most tartok a 38ik hétnél és az orvos nem mondta,hogy nem

lehet.nekem nem inditotta meg a szülést,pedig a baba már 35ik héten kiakart jönni,és kaptam gyógyszert rá,hogy bent maradjon,és nem mondta a doki hogy ne sexeljek a párommal. 36 hetesen még korai lenne ha kijönne,ugyhogy szerintem ha nem élvez beléd a párod akkor lehet.bocs a bulgáris fogalmazásért,de másképp nem tudtam.:D

2008. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
37 hetes vagyok most... Es a párommal még mindig szexelünk.. De most mar szerintem vissza kellene fogni egy kicsit.. Most mar inkább a babára gondolok és nem oda koncentrálok... :)
2014. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!