Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen teljesen nyitott...

32 hetesen teljesen nyitott méhszájjal lehet szexelni? C:2211 az eredményem, de nem mondott semmit a doki, csak a sok pihit.

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 14:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Hallottam hogy a spermában oxitocin van, ami megindíthatja a szülést, de ha gumival csináljuk?

Úgy lehet?

2009. júl. 14. 14:35
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

itt nincs olyan amit irtál...

biztos hogy az az érték? amugy szerintem már nem kéne sexelned mert az beindithatja a szülést..

2009. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tuti biztos, mert a kiskönyvemben is ez van, és a leletemen is.
2009. júl. 14. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag teljesen nyitott vagy, én nem szexelnék a helyedben, bár szerintem így is úgyis hamarabb fogsz szülni. azért még 5-6 hétig jó lenne ha bennmaradna... Fogadott dokid van, ő vizsgált? Vagy csak a rendelésen írták a kiskönyvedbe az értéket? Furcsa hogy nem mondtak semmit (szigorú fekvés, no szex, ilyenek, szerintem a sok pihi természetes már ezekben a hetekben) Jó lenne ha írna valaki aki ilyen korán már teljesen nyitott volt!
2009. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha a doki nem tilt, lehet szexelni. Igaz, van egy ilyen nézet a spermáról, de nem bizonyított. Ha gumit használtok, ez kizárva, tehát nincs vész.

A szexet is csak óvatosan, bár az orgazmus okozhat összehúzódásokat, nem maga a szex.

ÉS koránt sem biztos, hogy előbb szülsz, de jobb vigyázni, sokat feküdni, hogy ne terheld a méhszájad.

És persze, hogy van ilyen érték:-)

A 4 szám bármilyen kombinációja életképes...

2009. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 18 hétöl volt 1111.40+5 naposan inditoták regel hatkor és este tízkor letmeg a lányom.Egyáltalán nem biztos h elöbb szülsz.Nyugodj meg!Szex-el kapcsolatban nem tudok tanácsot adni mert én nem mertem meg probálni,piheni nem nagyon tudtam mert volt 2 és egy 4 éves fiam akkik melet nem nagyon lehetet.Szerintem is kérdezd meg az orvosod ő biztosat tud mondani.
2009. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15:04-es vagyok: bocs, engem mindig a nyitott méhszájjal ijesztgetnek, de ezek szerint ez egyáltalán nem olyan "veszélyes" mint gondoltam! Örülök hogy olvastam megnyugtató véleményt, ezentúl nem parázok annyit! Bocs a kérdezőtől, ha véletlenül téged is "beparáztattalak" :) minden jót!
2009. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

14:37es vagyok...nem igazán értem hogy ez az érték mit jlenethet mert még a kereső sem ad ki rá olyan oldalt ahol erröl irnának..

aki irta hogy létezik az honnan tudja? és ha azt mondod h van ilyen akkor szerinted mit takar ez az érték? tudtok olyan oldalt ahol ez le van irva?már én is nagyon kiváncsi lettem rá :)

2009. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

megint én 14:37es...wzt irják ott ahonnan kimásoltam a meghatározásokat


A leletre írt négyszámjegyű értékből az első azt jelzi, hány ujjnyi a méhnyak, a másik három pedig a külső, középső és belső méhszáj nyitott vagy zárt állapotára utal. Ha 1-es, akkor nyitott méhszáj, a 0, akkor zárt. A méhszáj akkor nyitott teljesen, ha mindhárom érték 1-es, azaz a nyitott külső és középső méhszáj még semmi komoly problémát nem okoz. Gyakran ezek már a 30. hét előtt kinyílnak, a belső pedig még a 41. héten sem akar :o)

2009. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 32 hetes vagyok,és épp pár napja mondta a doki hogy 2111 az értékem,és még be is akart fektetni a 36. hétig,de megbeszéltük hogy itthon fekszek.NON-STOP,csak wcreés fürödni kelhetek fel,tégla az ágy alatt!Legalább a 36. hétig így kell lennem.Hát durva,de a babáért.....

Csodálom hogy neked nem mondtak semmit.

Ilyenkor már kevés a pihenés,persze mindenki más,reméljük még vagy 4 hétig nem szülünk.

2009. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!