Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerülhet valakinek természet...

Sikerülhet valakinek természetes úton teherbe esnie ikrekkel, úgy hogy a családban nincsenek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak kisebb az esély.
2010. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta nem menstruáltam,szervi bajom nem volt.Vagyis gyakorlatilag(orvos szerint peteérésem se).Megszakitással és óvszerrel védekeztünk.És egyszer csak éreztem valami nem stimmel.Gyanúsak voltak a jelek(Van már két kisfiam).Elmentem orvoshoz és amikor azt mondja ikrek azt hittem rosszul leszek.:)
2010. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ikrek sikerültek. :) Bár van a családban, Párom anyukájának vannak ikertestvérei (ő maga nem iker). De akkor is nagyon meglepődtünk, mert a mi családunkban nem volt, és egyébként sem készültünk még rá, hogy baba legyen, hirtelen lett kettő, bár nem bántam meg, minden hátrányával és kellemetlen részével együtt, hogy ikrek lettek. :)))

Már 21 hónapja tart... :))

2010. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.Az egyik barátnőm teljesen spontán esett teherbe kétpetéjű ikrekkel.Az egyik kislány, a másik kisfiú.Nem szedett semmilyen hormon gyógyszert ( soha nem esett át meddőségi kezelésen), és egyikük családjában se voltak ikrek.Szóval lehetséges.És úgy tudom, 30 év felett nő az ikerterhesség esélye.
2010. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:):):) Hát én most nagyon boldog vagyok! Mindig is akartam ikreket. Van már két fiam (1,5 év korkülönbséggel).

Azt lehet tudni, hogy 30 év felett miért nagyobb a valószínűsége?

És igen, tudom, hogy kicsi a lehetősége, de lehetőség. :)

2010. nov. 25. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ha jól tudom azért, mert 30 felett már kevésbé "szabályos" a peteérés.Szóval gyakrabban fordul elő, hogy nem egy petesejt érik meg.A barátnőm 28 évesen lett terhes az ikreivel, csak úgy..még soha nem láttam ilyen óriás pocakot!
2010. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:59-es vagyok

Én is 28 éves voltam, amikor terhes maradtam az ikrekkel. Szintén kétpetéjűek, fiú és lány. :)

Ha valakivel találkozom és szóba kerülnek a gyerekek, szinte mindenki kivétel nélkül megkérdezi, hogy természetes úton fogantak-e. Én nem is tudtam, hogy ez ilyen "nagy szám", hogy fiú-lány simán, mindenféle beavatkozás nélkül sikerüljön. :)))

2010. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!