Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő miből tudja megállapí...

A védőnő miből tudja megállapítani, hogy hamarabb fog jönni a baba? 31h km

Figyelt kérdés
Az egész testfelületemen ödéma van de más probléma nincs.
2010. nov. 24. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

esetleg tapasztalatból, vagy a vizesedés miatt gondolja, de konkrétan nem tudom

nekem mindenki azt mondta hogy előbb jön, még a doki is, ehhez képest a kiírt napon érkezett meg :)

2010. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én max az orvos szavára adnék....31 hetesen ő szerintem semmiből!

Most ő csak vérnyomást, súlyt már meg meghallgatja a szívhangot ....ez édes kevés!!!!

Ha pedig a doki semmi ilyet nem mondott valószínű alaptalan az egész!

2010. nov. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vizesedésre: vacsira, natúr túró, annyi friss petrezselyemmel megszínezve - ízesítve, amennyit csak meg tudsz enni. De semmi só vagy más fűszer. Éjjel rengeteget fogsz menni pisilni, de a vizet leviszi rólad! :)

Hidd el.

Nekem is azt mondták, befektetnek, mert előbb fog jönni a baba, ezzel szemben 1 nappal még késett is és miután lement rólam a víz az orvosom be sem fektetett. :)

2010. nov. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiből... a doki sem.

Legalábbis biztosra nem.

2010. nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár a védőnőm nem mondott ilyet, de a dokim azt mondta a 36. héten, hogy 4 kiló körüli baba lesz, és kb. a 38. héten megérkezik (nagyon sok méhösszehúzódásom volt, jóslóm, ebből gondolta szerintem). Na ehhez képest túlhordtam a babát, és 3300 gramm lett. :)

Nem lehet előre tudni semmit!

2010. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 1. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!