Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes terhes vagyok. A...

38hetes terhes vagyok. A tegnap megvizsgáltak, és ma elkezdtem kicsit vérezni. Ilyenkor mi a teendő? A hasam is fáj. A méhszájam még teljesen zárt volt. Kaptam 1 gyógyszert, mert lehet fertőzésem van. Vajon az kezdte ki?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szia!figyelgesd a fájásokat mert lehet,hogy beindult a szülés.Ha a nyákdugó távozik annak nyálkásnak enyhén véresnek vagy rózsaszínűnek kell lenni.A gyógyszer hatását is imerni kellene olvasd el,hogy milyen mellékhatásai vannak.jó lenne ha konzultálnál egy orvossal minél hamarabb.
2008. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ,figyelem magam.a gyógyszernek nincs ilyen mellékhatása,de érzem,h. odalenn fáj is.
2008. okt. 9. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szia!Az első válaszadó vagyok.Készülj fel,mert nagyvalószínűséggel beindult a szűlés.akkor a nyákdugó távozik.Sok sikert!
2008. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia,a kérdező vagyok.Köszi a tanácsod,felhívtam az orvosom,és be kellett mennem,nehogy a méhösszehúzódások miatt legyen a vérzés.Hazaengedtek,mert csak a vizsgálatok miatt véreztem be.
2008. okt. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!