Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztjeim pozik! A méhszájam...

Tesztjeim pozik! A méhszájam alig elérhető és kemény! De barnázok! Ilyenkor mi van? Tapasztalatok? Nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Elképzelhető a barnázgatás az elején.Nekem is volt de csak egy napig,igaz akkor még nemtudtam hogy baba lesz.Utánna is volt akkor kaptam utrogestant és meg is szűnt.Ha nincs görcs akkor szerintem nem gond.De én azért a biztonság kedvéért szólnék egy orvosnak.Biztos ami biztos.
2009. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam dettó ez volt. Elmentem dokihoz. Én micogal-t kaptam és egy nap után elmúlt. Mindenképpen menj el orvoshoz.
2009. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogos az ijedtség! Rögtön menj orvoshoz, ügyelet van, el kell, hogy lássanak!

Én nem mentem rögtön, egy barna pötty után, utána meg már késő volt...

2009. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
nekem nem barnázgatásom volt, vérezgetésem, főleg az elején, de az 5. hónapban is előfordult, minden indok nélkül. szerintem terhesség alatt bármikor előfordulhat hasonló, de orvost keress fel, az a biztos, de nyugi, nem lesz semmi!
2009. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem enyhe barnázás volt 1 napig az elején. Nem mentem dokihoz, mert magától elmúlt. Azóta 8 hetes vagyok. Ha nincs görcs és nem sok a barnázás várhatsz még a dokival. Pihenj és ha van otthon szedj magnéziumot, esetleg palástfű teát.
2009. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Semmi esetre ne várj a dokival!!!!!!!!!!!!

Remélem, azóta már voltál, és minden OK!??

Semmilyen vérzés, barnázás (az is vérzés) nem normális a terhesség alatt!

2009. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor az elején még tisztulsz ki és attól is lehet.Nekem méhszájsebem lett és még a mai napig van.Azért a biztonság kedvéért menj el uh-ra persze ha már 2hete késik(addig ugysem látszik).Pihenj nagyon sokat!!!!Türelem.37hetes
2009. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!