Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatok ezzel a babámnak?...

Árthatok ezzel a babámnak? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

Mielőtt teherbe estem mindig gyantáztam a hasam..

de most nem merem,ártok ezzel vmit a picinek?


2010. nov. 25. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyedben biztos nem gyantáznám a pocakomat, ha belegondolsz az neked is megterhelő és fájó érzés, benne a picivel, és ha a mellső falon van megtapadva a méhlepény az még veszélyesebb lehet!

Semmiképp ne csináld!

2010. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi hogy mióta terhes vagyok, nekem is kijött már pár szőrszál, idegesít is, de én kiszedni se merem szemöldök csipesszel sem....

Szóval szőrös pocival várom a picim, mondjuk szerencsére nem sok van, 5-6db hosszú fekete...

2010. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még a csipeszen gondolkoztam én is...

annyira idegesít.Gusztustalan.

2010. nov. 25. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Terhesség alatt nekem is erősebb volt a hasamon a szőr. Én egyszer legyantáztam, de baromi rossz érzés volt, úgyhogy többet nem csináltam. Utána levágtam ollóval. Vagy ha esetleg van testszőrnyíród, azzal is lehet. (mi vettünk egyet, és teljesen bevált) Szerencsére szülés és szoptatás után szépen "elkopott" a szőr.
2010. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, picit undorító, de a baba a lényeg, dokik nem fognak furcsán nézni rád, gondolom párodnak is a baba az első...

Szóval az a pár szál...majd szülés után legyantázom, szerintem tedd te is így...

Üdv 1,voltam

2010. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer olvastam erről egy érdekeset. Egyik kismama írta, hogy elment gyantáztatni 1 v 2 héttel a kiírt szülés előtt, de nem a pocakját hanem a lábát, hogy még se szőrösen legyen a szülőszobán. Erre másnap meg lett a babája. Dokinak is mesélte, hogy gyantáztatott és erre azt mondta az orvos akkor ne csodálkozzon, hogy előbb jött!


Állítólag a vége felé képes beindítani a szülést, természetesen tudományosan nincs alátámasztva (:

2010. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csajok!


Ezeket a szőrszálakat a hormonok okozzák. Szülés után el fognak tűnni.

Nekem első terhességem alatt is volt 6-8 szál és mondták hogy a hormon miatt és majd kihullik. Tényleg úgy eltünt hogy észre sem vettem.

Most is van és már a végén járok de látszik hogy már félig halványul a szine és gyengébb.


A gyantázás alhasi vérzést okozhat a meleg gyanta miatt, ami valóban okozhat mellsőfali lepény leválást vagy a szülés beindulását.

2010. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!