Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes első babás kismama...

16 hetes első babás kismama vagyok. Apró "rángatások" a köldök alatt, vmint a has két oldalán, lehet a magzatmozgás?

Figyelt kérdés

Kb. 1hete kezdtem el érezni,mostmár egyre gyakrabban.Főleg ha lefekszek és a pocira teszem a kezem.Bár a férjem még nem érez semmit,sokszor kételkedik is..

Lehet h a picit érzem,vagy beképzelem?


2009. jan. 15. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
igen! pocaklakó mocorog már! :) olyan jó érzés :) lassan erősödik majd a mozgása most már és egyre inkább érzed majd és látod is :)
2009. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nyomásérzés szokott lenni, mintha vmi nehéz arrébb mocorogna/"gurulna"..... ma reggel is éreztem! Viszont ha a kezemet a pocakomra teszem, akkor nem érzek mozgást, csak kemény dudorodást.
2009. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De furi,h mindenkinél máshogy jelentkezik:):)

Nekem is szokott kemény lenni,de ahhoz tudnám hasonlítani,mintha a petefészkem lenne "bedurranva".

Kidudorodik jobb oldalon és nagyon kemény.Elvileg azon az oldalon kell h legyen a bébi uh szerint:)

2009. jan. 15. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Most mivel a laptop félig a hasamon volt (nem nehéz, csak 7inches képernyőjű), éreztem ezt a nyomást, mocorgást vagy mit. Biztos ő rendezkedett, hogy nem tetszett neki, úgyhogy most pozíciót változtattam. :)
2009. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen az a baba lesz! Pár hét múlva már a párod is érzi majd! Vagy próbáljátok meg a következőt: lefekszel és amikor érzed ezt a mozgást a párod finoman a pocidra hajtja a fejét ott ahol érzed! Nálunk így érezte meg a párom a mozgását a 16. hétnél, és előbb mint én! Aztán már szemmel is látható lesz, kis dudorok formájában, vagy ahogy a hasad hullámzik! Nagyon mókás!
2009. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: akkor a te párod már érezte a babát.. :):)

Mikor a pocidra hajtotta a fejét,mit érzett v hallott?

Mert az én férjem csak bugyogást szokott hallani.

Kérdezi is h az mi,de hát fogalmam sincs.. :):)

2009. jan. 15. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!az bizony mär a babäd!nekem is 15hetesen kezdödött a mocorgäs,es akkor ha fekve a kezemet a hasamra tettem!ja es bal oldalt!:) a fejem 16hetesen mär erezte,ahogy belerug a kezebe.most 18+4hetes vagyok(elsö babäs),es tegnap ülve mär lättam is,ahogy mocorog meg rugdosott!meg mär napközben,szinte oränkent bejelentkezik,hogy ö is itt van. :)olyan csodälatos ez az egesz!te is egyre erösebben fogod mostmär szinte naprol napra erezni a picidet!
2009. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!